Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla gendzia spotkanego w Kamionie :lol: Ale fart, nie?

 

Odpozdrwiam! Fart fart, jak zobaczylem tyl bialej wanny bylem niemal pewien, ze w tych rejonach to musisz byc Ty, w tym przypadku Wy :mrgreen::P

Szkoda ze skrecilsicie mylalem ze pogadamy jeszcze

 

Sorry, ale Ola spieszyła się na pociąg do Legionowa, więc musieliśmy jechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego spotkanego dziś w nie-ASO. Nie witałem się, bo trochę się spieszyliśmy. Piękny STi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale jaja. Nie wiedziałem, że jest skrypt zamieniający pełną nazwę Four Tango Uniform Romeo Bravo Oscar na "nie-ASO" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcteryx, Kogut, dobre!! Bardzo ciekawy szyfr, eikawe kiedy moderacja sie zdenerwuje :P

Kogut, subaru? nie to zalatwe by bylo..

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

Sorry, ale Ola spieszyła się na pociąg do Legionowa, więc musieliśmy jechać :wink:

 

no trudno, next time :wink:

 

-- Pn cze 06, 2011 7:17 pm --

 

btw, coby ontop bylo

 

pzdro od mojej polowki, dla zielonego forestera ze swinia(w/g mojej Justyny, "taki duzy, zielony, terenowy jakby kombi, chyba forester" :D ) rejestracja WZY....., skrzyzowanie Raclawicka/Wolska okolice 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego forka na angielskich blachach. Kiwka była przy budowie stadionu we Wrocławiu. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Stiffa obczajonego w korku na torunskiej...

Mam nadzieje ze zdazyles przed burza tam gdzie jechales :mrgreen:

 

Krzychu - odpozdrawiam - no niestety nie zdążyłem :) ale śmieję się z akcji do tej pory bo jechałem do teściów umyć motor. Stanąłem na Statoilu, odczekałem 1 fale ale 2ga mnie zaskoczyła po drodze a 3ia jak wracałem :mrgreen: no i motor brudniejszy niż był jak ruszałem ale fajna sprawa - byłem totalnie mokry a nadal było ciepło - woda w kałużach cieplutka tylko tył sie mocno uślizgiwał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Przemeq, ktorego STI pięknie burczało w tunelu pod wisłostradą! Kiwka była chwilę później!

 

Odpozdrawiam! Dawno mnie nie było, ale wszystkie kiwki pamiętam i już nadrabiam 8).

 

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy, który pięknie zaburczał policjantom w TVN Turbo Uwaga Pirat :twisted:

Akcja miała miejsce na Wisłostradzie, w kierunku Łomianek, więc mam pewne podejrzenia kto to mógł być :twisted::mrgreen:

 

Jeśli go złapali, to nie byłem ja :mrgreen:

 

Zaległe pozdrowienia dla kierowców:

- STI na JP II ponad tydzień temu - ja stałem na pole position pod Mercure, on vis-a-vis: pod Atrium. Ruszyliśmy dość żwawo, ku uciesze obu :)

- niebieskiego STI na SK xxxxx, które od dłuższego czasu parkuje pod Hiltonem na poziomie myjni

 

znasz to wszystko ? :D

 

Przecież to żadna sztuka - standardowy alfabet NATO, z którego notabene korzystają też wszystkie lotniska i linie lotnicze. "Zwykła" pani z odprawy na lotnisku, albo z działu rezerwacji operuje tym alfabetem. U nas w firmie też asystentki się naumiały 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego spotkanego dziś w nie-ASO. Nie witałem się, bo trochę się spieszyliśmy. Piękny STi!

 

Odpozdrawiam, dzięki ale to zwykły WRX. :P:mrgreen:

sliczny bialy gietek polecial dereniowa na wy. pozdr

To nie GTek, to STi Yacho 8)

 

 

Pozdro dla wszystkich napotkanych w krainie miliona turbin w Mysiadle. :wink:

Dzięki za szybkie ogarnięcie WRXa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie GTek, to STi Yacho 8)

 

Ja okular jeszcze noszę, ale byłem przekonany że to białe giete było, pojechało.

 

A prócz niego, to jeszcze chyba z 7 innych przeleciało Dereniową. A i przy okazji w zorbie się dużo zmieniło łącznie z tym co na talerzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...