Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika srebrnego Forka 2.5XT MY05 na grójeckich blachach widzianego w ostatnią sobotę po 22:00 od okęcia do rozjazdu w Jankach :)

Pozdrawiam również, czy twój to kombiaczek?? Jesli tak to bardzo ladna sztuka :twisted:

 

I jeszcze pozrowionka dla OBK ktory mnie wczoraj obtrąbil na obwodnicy Bialobrzegow.

 

-- 15 lut 2011, o 15:47 --

 

A i nie srebrny tylo szampanski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego "zaświnionego" Gt-ka spotkanego dzisiaj rano ok. 8:40 w tunelu na lewoskręcie przy rondzie Zesrańców (ładnie dudniło) :lol:

No pozdrawiam :] w tunelu wszystko ładnie dudni :]

A tak przy okazji to jest WRX bo to JDM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego oświnionego forka, spotkanego dziś około 9:00. Gdzie to było - nie pamiętam :mrgreen:, ale mogła to być Konwiktorska, Królewska w okolicach Zachęty, może pl. Piłsudskiego :roll:. Zatrąbiłem, ale kierowca nie zauważył.

 

to moglem byc ja - jak byl w starej budzie - odpozdrawiam. Pozdrawiam bakupno - z którym miałem mini spota - i pozdrawaim innych, któych dzisaij w stolicy mijałem - ale w większości nie kumaci jacys byli. Aha i pozdrowienia dla legaca i forka zaparkowanego rano koło Sądu Okegowego na Jerozolimskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- niebieskiego STI na blachachWZ ....koło 16.40 skręcającego do RobertaJako z Radzymińskiej w Młodzieńczą, a potem w Codzienną do Roberta. Piękną marchewę strzeliłeś na Młodzieńczej za przejściem :D Ludzie nie wiedzieli co się dzieje :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted::twisted: Jeden aż przykócł :lol:

- oraz pozdro dla srebnej turbowanny na Kondratowicza koło 17.00 na Kondratowicza, która stała na pole position i wyprzedzał zgodnie z przepisami autobus za przejściem dla pieszych ;)

- i dla Subaraka Harvestera o 21.15, którego przetarł mój kursant parkując prostopadle tyłem :roll: :mrgreen: Powiedział weźmie się szpraya i pomaluje ;) Tak przy okzaji do garażu i byś ją umył ;)) :twisted: I postaram się być na spocie tylko daj halo na którym będziesz ;) wtorki i czwartki robię do 22.00 jak coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk skywalker, też widuję to STi na Garbarskiej, jeździ nim kobieta :mrgreen: Ale nie Forumowa, niestety.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...