Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Panią kierowniczkę czarnego Forestera MY07 na blachach EL 4... ze świniaczem na lusterku, spotkaną dzisiaj koło 8 rano na trasie Żyrardów-Sochaczew. Kiwka była. :mrgreen:

 

oraz Pana, który jechał taką samą imprezą jak moja, tylko zieloną, którego spotkałem dzisiaj na 1 Maja w Żyrardowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dziękuję - to mój STI, jeszcze na starych blachach. Zdjęcie z roku chyba 2008, gdy występował w sesji dla magazynu AutoMoto z okazji wprowadzenia do sprzedaży lanosa.

 

Ojjojoj Przemeq postarzyli Ci auto :mrgreen:

 

Na zdjeciu model z lat 2002-2005

 

Przeciez na zdjeciu jest Twoja STI MY06-07, natomiast silnik 2.0t byl wycofany w 2005roku wraz z zaprzestaniem produkcji bloba "przejscioweczki" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę/kierowcę niebieskiego hawkeye (chyba STI) miniętego dzisiaj koło godziny 11 na Trasie Łazienkowskiej.

 

Auto rzucało się mocno w oczy i to nie z powodu koloru ani marki... O ile dobrze zauważyłem na kanapie za kierowcą siedział czarny duuuuży "psiur" i oglądał świat przez okno wystawiając łeb przez okno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek :), odpozdrawiam. Bylem bardzo cicho, bo niebieskie ludki staly na wirazowej z suszarka i podejrzliwie mi sie przygladali jak staralem sie obok nich przejechac nie wzbudzajac podejrzen :P Chwile po mnie powinienes tez zobaczyc bug-eye'a, ktory choc bez swinek to mi odkiwal stojac w korku, kierownika tym samym pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek :), odpozdrawiam. Bylem bardzo cicho, bo niebieskie ludki staly na wirazowej z suszarka i podejrzliwie mi sie przygladali jak staralem sie obok nich przejechac nie wzbudzajac podejrzen :P Chwile po mnie powinienes tez zobaczyc bug-eye'a, ktory choc bez swinek to mi odkiwal stojac w korku, kierownika tym samym pozdrawiam.

 

 

a mi się wydawało, że ten bug-eye jechał tuż przed Tbą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wyjeżdżającą dzisiaj po 17.00 ze znajomego warsztatu Vergette ;)

 

Kiwka była, ale raczej w ramach podziękowań za wypuszczenie z bramy... :lol:

 

Kierowniczka oznakowanego Tyrana

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, nie poznałam :roll: - kontemplowałam zakup nowych wrx'owych hamulców :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę białego STI US hawk-eye spotkanego wczoraj około 21:00 (?) na Puławskiej. Na początku na pozdrowienie reakcji nie było, ale jak przegoniliśmy wozy Puławską, było mruganie. Całą zabawę psuły niestety ruchome blokady w postaci innych wozów i jakiegoś motorku-popierdółki :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Szakala i jego pieknego STi widzianego dzisiaj na kanale tvnTurbo w "Zakupie Kontrolowanym" o godz. 10 :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

pozdrawiam tutaj, ponieważ nie mogłam znaleźć wątku Warszawskiego :oops:

Odpozdrawiam, to była powtórka programu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, a co masz nadłubane w tym wozie? Bo dziś kumpel do mnie w pracy przybiegł, że pokazywali STI w "Zakupie", ja na to, że wiem czyje, ale nie potrafiłem powiedzieć, co jest w nim zrobione :roll:. A w "nielegalu" też cisza :twisted:.

 

pewnie zkuty i jakies 360 kucyków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...