Skocz do zawartości

Tlumik


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko odnosnie tlumika szmerow tak sie to chyba nazywa?Mam filtr stozkowy,ale sie nie do konca miesci brakuje doslownie troszeczke.Wiem,ze mozna sie go pozbyc,ale nie wiem co zrobic z tymi rurkami dochodzacymi do niego napewno sa od czegos i pocos?Moze ma ktos jakis patent na to do turbodziadka bo w imprezie wyglada to inaczej.Widzialem rurki pewnej firmy "niebieskie"moze ktoras z nich pasuje?Czy moze szukac zaminnika aluminiowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj z Antyka oryginał, przesiądź się na jakiś czas na 1.4T i odwiedź ślusarza.

DarekLegacy zrobił to gdzieś w okolicach Wawy za ~100pln.

Jak pisałem wcześniej dobrze by było, żeby rzemieślnik był w miarę ogarnięty i zwrócił uwagę na różne średnice i inne detale, bo Darkowi inaczej wyprowadził króćce, ale i tak wszystko gra :lol:

,a... no i Twój chyba ma być trochę krótszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jest problem,nie mieszkam w PL a tu na miejscu to niemozliwe,szukam juz gotowej takiej rurki.Jak bym byl w PL z samochodem znalazl kogos kto zrobi cos takie do reki,ale nie jestem.IRL to tragedia pod tym wzgledem,irlandczyk nie zrobi nic takiego bo za trudne,jak juz znajde moze polaka to cena mnie powali(nauczyli sie od irlan. za nic brac kase-oczywiscie nie wszyscy)Mysle ze prosciej bedzie znalezsc w PL i wyslac do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...