Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem w sobote 9.08.2008


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki Wam wszystkim, szczególnie dla Berlina któremu zapomniałem podziękować za rady i wskazówki. Było świetnie, spóźniony dokonałem pięciu przejazdów, każdy następny szybszy, jak na pierwszy mój Ułęż najlepszy wynik 3:25:00 chyba nie był zły.. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo sympatycznie i kameralnie :-) musze sie wiele nauczyc... najlepszy czas slaby 3:21:00, Wrobel bedzie mial troche ze mna do "popracowania" (musze sie w koncu umowic na rozete)

 

Bzyku, "Berlin" - dzieki za przejazdzke na prawym, daliscie mi do zrozumienia ile jeszcze sie musze douczyc no i ile te samochody potrafia (jak dotad bylem poniekad - poza umiejetnosciami - bardzo delikatny/wolny bo sadzilem ze to maksimum mozliwosci - bardzo sie mylilem :-)

 

"Belin" (sorry nie wiem, czy pod takim nickiem wystepujesz) - jak mowilem, jestem Twoim fanem, "urzekla" mnie Twoja technika jazdy - jak bede tak jezdzil za kilka ladnych m-cy bede b.happy

 

Pzdr,

AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sorki, ze pierwszy post zaczynam tutaj ale mysle, ze bedzie bardziej tresciwy niz w watku "Tutaj sie witamy..."

po raz pierwszy mialem okazje uczestnieczyc w tego typu imprezie i dodatkowo skorzystac z rad instruktorow. koncowy wynik chyba mowi sam za siebie - progresja z kazdym przejechanem okrazeniem ;). ostateczny czas to 3.26 byl lepszy od pierwszego o ponad minute ;). mysle, ze przy dobrym kierowniku jest do poprawienia o jakies min. 15s.

pozdrawiam i czekam na kolejny wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...