Jump to content

Ułęż z Wrooblem w sobote 9.08.2008

Bzyk
 Share

Recommended Posts

Wielkie dzięki Wam wszystkim, szczególnie dla Berlina któremu zapomniałem podziękować za rady i wskazówki. Było świetnie, spóźniony dokonałem pięciu przejazdów, każdy następny szybszy, jak na pierwszy mój Ułęż najlepszy wynik 3:25:00 chyba nie był zły.. Dzięki!

bylo sympatycznie i kameralnie :-) musze sie wiele nauczyc... najlepszy czas slaby 3:21:00, Wrobel bedzie mial troche ze mna do "popracowania" (musze sie w koncu umowic na rozete)

Bzyku, "Berlin" - dzieki za przejazdzke na prawym, daliscie mi do zrozumienia ile jeszcze sie musze douczyc no i ile te samochody potrafia (jak dotad bylem poniekad - poza umiejetnosciami - bardzo delikatny/wolny bo sadzilem ze to maksimum mozliwosci - bardzo sie mylilem :-)

"Belin" (sorry nie wiem, czy pod takim nickiem wystepujesz) - jak mowilem, jestem Twoim fanem, "urzekla" mnie Twoja technika jazdy - jak bede tak jezdzil za kilka ladnych m-cy bede b.happy

Pzdr,

AG

witam

sorki, ze pierwszy post zaczynam tutaj ale mysle, ze bedzie bardziej tresciwy niz w watku "Tutaj sie witamy..."

po raz pierwszy mialem okazje uczestnieczyc w tego typu imprezie i dodatkowo skorzystac z rad instruktorow. koncowy wynik chyba mowi sam za siebie - progresja z kazdym przejechanem okrazeniem ;). ostateczny czas to 3.26 byl lepszy od pierwszego o ponad minute ;). mysle, ze przy dobrym kierowniku jest do poprawienia o jakies min. 15s.

pozdrawiam i czekam na kolejny wyjazd