Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem 23.08


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No coz, przejechałem 1200 km aby zrobić 30 km OS-owych! Trochę lipa. Dużo czytałem na tym forum o Wróblu i myślałem, że czegoś się nauczę (nie każdy rodzi się miszczem) ale widocznie po pierwszym przejezdzie ze mną sie załamał no i było po ptakach. .

Moim zdaniem (a byłem w Ułężu już z 10 raz) Twoja ocena jest nieco niesprawiedliwa i krzywdząca dla Ogranizatorów i Instruktora. Można było przecież nabić kilometrów "prawie oesowych" jadąc jako trzeci na trasie, bez instruktora i bez pomiaru czasu, przepuszczając poprzedzającą załogę na ślepym nawrocie... Odnośnie drugiej kwestii - próby czasowe w Ułężu z instruktorem to zdecydowanie nie czas na naukę ABC, a jedynie na drobne korekty niuansów. Nie bronię Piotra, bo nie jestem nawet do tego upoważniony, ale pokaż mi inego instruktora, który za tak śmieszne pieniądze wsiada z każdym do jego potwora na prawy i instruuje przy pełnych prędkościach na trasie próby czasowej? Jak chcesz się uczyć podstaw, jedź do Wróbla na Bemowo, na SJSy, ALSDSy i inne kursy; wtedy jest czas i miejsce na naukę. Pozdrawiam.

 

Pewnie masz rację, tylko, że ja nie wiedziałem, że to jest tylko dla "zawodowców". Wiem, powinienem się dopytać. Ale i tak było fajowsko :mrgreen:

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...