Jump to content

Ułęż z Wróblem 23.08

Adam.
 Share

Recommended Posts

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3.carfit [edit] , sorry ale dopiero skumałem że to pewna firma jest organizatorem a ja jestem tam na czarnej liście :razz: :mrgreen:, więc prosze o wykreślenie :roll:

rekawice rzucone, musisz udowodnic, ze nie dam rady :P

to że nie dam rady to już wiem :roll: , dziś byłem w Kielcach coś poupalać i myślałęm że motor mi juz całkiem kitnie ( i będe miał motywacje co by szybcie nowy włożyć :twisted: ), ale on dalej swoje i jeździ :twisted: , ale coraz słabiej, na którymś cylindrze ewidentnie brakuje ciśnienia i słysze jakieś stuki, drugi motur się składa ale raczej nie zdąże go włożyć i zmapowac, bo jeszcze 16.08 musze startowac w Kielcach na Superoesie, jak przeżyje superoes to być może sie zjawie :cool:

1. Adam.

2. Grzesiek_67

3. Abt

4. Furious ITR

5. AdamekA7

6. Piotrek

7. Rallymen

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 10:13 pm ]

3.carfit [edit] , sorry ale dopiero skumałem że to pewna firma jest organizatorem a ja jestem tam na czarnej liście :razz: :mrgreen:, więc prosze o wykreślenie :roll:

Sprawdzałem w Centralnym Rejestrze 4T-czarnej listy i nie zauważyłem tam wpisu Twojej osoby.

Chyba, że jesteś na jakiejś nielegalnej liscie lokalnej CNR (Chronicznego Niepodawacza Ręki) :mrgreen: , tak, jak ja od czasów słynnej forumowej afery śniegowej :wink:

Adam na jakich jedziesz oponach bo nie wiem czy nastawiac sie na walke z toba czy poprostu na wozenie tylka po Ulezu :)

będziesz miał cięzko...Adampewnie na slicku wpadnie,ale rycerz o Wielkim sercu zawsze ma szanse,a żeś dobry driver to masz okazje pocisnąć evo...hihi :mrgreen::mrgreen: