Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem 23.08


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3.carfit [edit] , sorry ale dopiero skumałem że to pewna firma jest organizatorem a ja jestem tam na czarnej liście :razz: :mrgreen:, więc prosze o wykreślenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawice rzucone, musisz udowodnic, ze nie dam rady :P

 

to że nie dam rady to już wiem :roll: , dziś byłem w Kielcach coś poupalać i myślałęm że motor mi juz całkiem kitnie ( i będe miał motywacje co by szybcie nowy włożyć :twisted: ), ale on dalej swoje i jeździ :twisted: , ale coraz słabiej, na którymś cylindrze ewidentnie brakuje ciśnienia i słysze jakieś stuki, drugi motur się składa ale raczej nie zdąże go włożyć i zmapowac, bo jeszcze 16.08 musze startowac w Kielcach na Superoesie, jak przeżyje superoes to być może sie zjawie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Adam.

2. Grzesiek_67

3. Abt

4. Furious ITR

5. AdamekA7

6. Piotrek

7. Rallymen

 

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 10:13 pm ]

3.carfit [edit] , sorry ale dopiero skumałem że to pewna firma jest organizatorem a ja jestem tam na czarnej liście :razz: :mrgreen:, więc prosze o wykreślenie :roll:

Sprawdzałem w Centralnym Rejestrze 4T-czarnej listy i nie zauważyłem tam wpisu Twojej osoby.

Chyba, że jesteś na jakiejś nielegalnej liscie lokalnej CNR (Chronicznego Niepodawacza Ręki) :mrgreen: , tak, jak ja od czasów słynnej forumowej afery śniegowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...