Skocz do zawartości

LEGACY GT - twin turbo


GiGi

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie chyba obojętne, nawet jakby miał 275KM, też wystarczy na takiego skromnego kombiaczka.... :lol:

 

Dokładnie, choć większość źródeł z którymi się zetknąłem podaje, że ten do '98 miał 280, a następca 270km, choć niektórzy twierdzą, że nia ma się czym podniecać :mrgreen:

ja tam się podniecam... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to i ja wiem :???:

 

Pali jak każde Subaru z turbiną, możesz jeździć nim na 10 litrach ale i na 50 na 100km, wszystko zależy od nogi, i warunków eksploatacji. Nie ma w tym żadnego odkrycia ani tajemnic. Będziesz jechał na autostradzie ok.100kmh, spalisz nawet może i poniżej dychy, bedziesz upalał na lotnisku czy na torze i zbiornik wystarczy Ci na godzinę katania.... :lol: Nikt Ci nic innego czy nowego nie powie. Pozdrawiam, e :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to i ja wiem :???:

 

Pali jak każde Subaru z turbiną, możesz jeździć nim na 10 litrach ale i na 50 na 100km, wszystko zależy od nogi, i warunków eksploatacji. Nie ma w tym żadnego odkrycia ani tajemnic. Będziesz jechał na autostradzie ok.100kmh, spalisz nawet może i poniżej dychy, bedziesz upalał na lotnisku czy na torze i zbiornik wystarczy Ci na godzinę katania.... :lol: Nikt Ci nic innego czy nowego nie powie. Pozdrawiam, e :lol:

 

Dokładnie - kolo twierdzi, że można zejść poniżej 10, tylko czy to ma sens? Mając coś takiego nie wytrzymasz, nie oprzesz się - a jak raz to łykniesz tak koniec, przepadłeś i nie myśl sobie, że będzie inaczej ... ale czyż właśnie nie o to chodzi? :mrgreen::twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....po co kupuje się Subaru z turbiną albo nawet z dwoma... :lol: żeby jeździć o kropelce... :?: jak się nie brzydzisz, zagazujesz sobie za 2700pln sekwencyjnym gazem i będziesz jeździł w kosztach diesla... :lol: kolega Jako Ci zrobi, wszyscy go na Forum chwalą, ja jako przeciwnik LPG niechętnie ale jednak potwierdzam (coby było sprawiedliwie) , nabawiłem się niechcący WRXa z gazem sekwencyjnym, pali 14-18 litrów, i nic mu raczej nie odjęło mocy :lol: gaz ma 2 miesiące, auto 127tys.km, pojeździmy, zobaczymy.... :grin: na razie jest oki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....po co kupuje się Subaru z turbiną albo nawet z dwoma... :lol: żeby jeździć o kropelce... :?: jak się nie brzydzisz, zagazujesz sobie za 2700pln sekwencyjnym gazem i będziesz jeździł w kosztach diesla... :lol: kolega Jako Ci zrobi, wszyscy go na Forum chwalą, ja jako przeciwnik LPG niechętnie ale jednak potwierdzam (coby było sprawiedliwie) , nabawiłem się niechcący WRXa z gazem sekwencyjnym, pali 14-18 litrów, i nic mu raczej nie odjęło mocy :lol: gaz ma 2 miesiące, auto 127tys.km, pojeździmy, zobaczymy.... :grin: na razie jest oki :cool:

 

A jeszcze nie tak dawno temu... Sro Wrz 03, 2008 6:57 pm

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=698069#698069

 

 

 

Moim zdaniem nie po to producent skonstruował kosztem milionów dolarów silnik benzynowy lub wysokoprężny zwany potocznie dieslem, żeby mu montować jakieś cudaczne urządzenie plujące tzw. gazem. Gaz to jest dobry w kuchence albo w piecyku do ogrzewania domu, a nie w aucie. Gazem to faszyści mordowali niewinnych ludzi. Jak Cie stać na Subaru Turbo, to zasilaj go z godnością Etyliną 98, tak jak go skośnooki Brat z Japonii skonstruował. A jak chcesz jeździć tanio, kup sobie Legacy Turbodiesla lub poczekaj do jesieni na Forestera TD, albo zniż się i kup sobie jakiegoś TDI, SDI,TDI, czy HDI. Gaz śmierdzi i w końcu kiedyś MUSI wybuchnąć... :smile:

 

finta, skąd to ostrzeżenie? jakiś znajomy gazownik się obruszył??? towarzystwo wzajemnej adoracji czy forum??? jeżdżę SUBARU (nie jednym) i stać mnie na BENZYNĘ, nie muszę dziadować na LPG i wyliczać na kalkaulatorze ile po przecinku mi spalił na 100km, a poza tym jest demokracja i każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, czy jestem w błędzie? a panowie krytykanci, internet daje ludziom małostkowym i słabego ducha poczucie bezkarności i rozwiązuje jęzory, dodaje odwagi, zapraszam na sparring oko w oko, nie klawiatura w klawiaturę. barany, ignoranci, teoretycy internetowi, wiedza z testów i rankingów, a wiekszość jeździ rowerami albo miejskimi autobusami, mam was w głębokim poważaniu, amen :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

 

Dla mnie to możecie sobie zamontować urządzenie do zasilania auta nawet płynnym obornikiem, gdyby LPG był takim rarytaśnym i zdrowym źródłem energii, byłby zamontowany seryjnie przez producenta. Jest demokracja(podobno) i każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Małżeństwo faceta z facetem jest też w dzisiejszych czasach możliwe, aczkolwiek większość woli z kobitkami... :wink: Ja moim Subarakom nie zafunduję śmierdzacego profano-butlanu, będą się w dalszym ciagu przemieszczały na ETYLINCE, bo mają dobrego pana. A co do mojego 1,8 bara, to nie ja, tylko pan Wiesio po 6 piwach nakręcił w stodole zwanej Prodrive, nie wiem czy wam coś ta enigmatyczna nazwa mówi... :wink: ale nic nie mówił, żeby unowocześnić sposób zasilania zakładając plujkę profano-butlanu. Jeżeli uraziłem czyjeś (szrlatanów od LPG) uczucia, wcale nie jest mi przykro, przykro mi jedynie z tego powodu, że ojczyzna jest tak pazerna na nasze pieniążki i cały czas podnosi ceny paliwa, co skłania niektórych dusigroszy do zakładania tych substytutowych źródeł zasialnia. pozdrawiam, emotorsport. :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Rozdwojenie jaźni? :roll:

 

Przypomniała mi się pouczająca sztuka, "Moralność Pani Dulskiej".

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako przeciwnik LPG niechętnie ale jednak potwierdzam (coby było sprawiedliwie) , nabawiłem się niechcący WRXa z gazem sekwencyjnym, pali 14-18 litrów, i nic mu raczej nie odjęło mocy gaz ma 2 miesiące, auto 127tys.km, pojeździmy, zobaczymy.... na razie jest oki

 

O i za tę Cię emotek cenię. Moje uznanie.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , Hogi, co Ci zrobiłem w poprzednim życiu, ale musiało dotkliwie boleć.... :lol: albo boli do teraz.... :grin: albo nie czytasz dokładnie i komentujesz tylko po to, żeby sobie ponabijać postów, albo nie jesteś w stanie (lub nie chcesz) zrozumieć sensu wypowiedzi. Zresztą pojawiasz się w po moich wypowiedziach nie pierwszy, i podejrzewam, bez reakcji Modów, nie ostatni raz... :smile: Napisałem wyraźnie - i podtrzymuję - jestem przeciwnikiem LPG, byłem, jestem i będę, ale żeby być obiektywnym, przyznaję że istnieje możliwość jeżdżenia na LPG Subaru i to w Turbo. Pali mało i jeździ nienajgorzej. To fakt i nie zamierzam go przmilczać, żeby tylko nie dać Tobie i Twojego pokroju ludziom powodów do cytowania moich wcześniejszych wypowiedzi. Nic sie nie zmieniło, oprócz tego, że oszczędniej wyrażam moje negatywne opinie, lub się w ogóle powstrzymuję od wypowiedzi, które mogą prowadzić do niezdrowej dyskusji - pyskówki, ale jak widać, nie każdy tak robi.... :sad: I nie ma tu nic do rzeczy moralność czy jej brak itd, co mi z nieznanych mi powodów imputujesz, po prostu nabawiłem się przypadkowo WRXa z LPG, bo mi to z jakichś względów pasowało i nim jeżdżę na zmianę z moim STi, napędzanym tylko i wyłacznie BENZYNĄ. I jest tanio, zresztą nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej, trochę wstyd podczas tankowania, jak widzę minę pracownika stacji, jak podjeżdżam niebieską imprezą pod LPG....pomyłka, benzyna jest dalej....dopiero jak wkręcam ten śmieszny lejek pod klapkę wlewu, kręcą z niedowierzaniem głowami i tankują. Nie jestem kabotynem i potrafię przyznać nawet wrogowi rację, pod warunkiem, że ją posiada.... :grin: Ale wierz mi, jak sprzedam tego WRXa, na pewno nie położę 2700pln na instalację gazową....mimo tego polecam LPG innym, jako jego przeciwnik,( bo mi śmierdzi i tyle ), ale jest tanio i to funkcjonuje nie gorzej niż benzyna. Przepraszam autora postu za OT, ale nie ja rozpocząłem tę niezdrową dyskusję, ale pewno tylko ja dostanę za nią pasek. Trudno, nie będzie nawet Hogi pluł mi w twarz... :cool: Pozdrawiam, Ciebie Hogi też, i życzę miłego weekendu! :grin:

 

[ Dodano: Czw Sty 29, 2009 11:32 pm ]

ja jako przeciwnik LPG niechętnie ale jednak potwierdzam (coby było sprawiedliwie) , nabawiłem się niechcący WRXa z gazem sekwencyjnym, pali 14-18 litrów, i nic mu raczej nie odjęło mocy gaz ma 2 miesiące, auto 127tys.km, pojeździmy, zobaczymy.... na razie jest oki

 

O i za tę Cię emotek cenię. Moje uznanie.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Dzięki, prawda jest najważniejsza :!: nieważne ile kosztuje... :lol: pozdrawiam, e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma tu nic do rzeczy moralność czy jej brak itd, co mi z nieznanych mi powodów imputujesz

Chyba zgłoszę modom.

Teraz to mnie obraziłeś... :razz:

 

Nie masz tam gdzieś z tyłu głowy spiętej za mocno gumki do włosów.

Trochę luzu chłopie.

 

Wiem, że boli jak się komuś pokazuje, jak bardzo szybko zmienia zdanie.

Po co jeździsz Subaru na LPG i się wstydzisz?

Sprzedaj paścia. przecież to takie zło...

A może jednak nie?

Minęły czasy instalki LPG od pana Mietka ze stodoły z Pcimia Dolnego, bo taniej.

Na szczęście Polska też rozwija się technologicznie i idzie naprzód.

 

 

Chwała CiJako, że dzięki Tobie można wielu niedowiarków uświadomić, że z uporem maniaka tkwili tyle lat w błędzie. :mrgreen:

Zastałeś Polskę drewnianą, zostawisz murowaną... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi :arrow: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: gaz w tę gaz w tamtą, dla gentelmena luźne szelki :razz: jasne że sprzedam paścia jak ktoś się w nim zakocha :smile: jakiś wieśniak z Polski drewnianej.... :mrgreen: tak w ogóle to EOT.

P.S bedę dziś w Wa-wie, jestem pod 505 555 707, możesz wyartykułować swoje żale bezpośrednio, jak mężczyzna :razz: obiecuję nietykalność :grin: pozdro, E :lol:

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 5:33 pm ]

Hogi, ogłosiłem go na Forum do sprzedania, tego bifuela...możesz coś po swojemu skomentować.... :grin: proszę... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...