Skocz do zawartości

W jednej z gazet ....


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej z gazet(o tematyce ogólnej) wyczytałem że Subarka 2003 wejdzie na polski rynek dopiero w maju 2003. Przeczytałem artykuł kilka razy dla pewności. Nie wiem albo ktoś był ślepy jak to pisał albo naprawdę mu się nie chciało tego pisać. Macie jakieś ciekawe gafy z gazet. Nie wymagam podania tytułu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemuż to IckXie tak nie lubisz Autoświata ?

Ostatnio przestali już nawet wielbić TYLKO niemieckie samochody :wink:

A "MOTOR" znowuż jaki jest każdy widzi: konkretnych ( profesjonalnych ) testów brak, no bo jego budżet to pewnie 1/100 AutoBilda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jest taka grupa ludzi, dla których nie ma znaczenia czas w jakim auto osiąga setkę. Mam nawet takich kierowców w firmie, dla których parametrem określającym zrywność auta jest piszczenie opon przy starcie. A może ten dziennikarz miał po prost 10-cio letnią Fieste i chiał sobie " zapracować " na nowsze autko tej marki.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie tak napisali? :evil:

 

 

Najzupełniej serio, poszukajcie testu ST220. Cytuje z głowy "w porównaniu nawet potężne Subaru Impreza WRX nie robi wrażenia" czy jakoś tak. Jak dotąd wszystkie opinie autorytetów jakie czytałem o autach FWD są takie że są albo podsterowne albo bardopodsterowne, a oni pisza że Mondeo jest neutralne. Z resztą oni piszą że każde auto jest neutralne. Ogólnie jestem zawiedziony, tylko zdjęcia bywają ładne.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, AutoSwiat to glownie przeklady z niemieckiej wersji, czyli AutoBild. A tam byl kiedys test porownawczy VW Lupo z Seatem...no zapomnialem, jak sie nazywa (spiaaacy). W kazdym razie sa to przeciez dwa idnetyczne samochody, a wygral....no zgadnijcie! MAcie trzy proby :lol:

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to model 03 Imprezy faktycznie wchodzi na rynek w kwietniu - SIP ściągnął kilka sztuk w grudniu 02, ale trudno jest to nazwac wprowadzeniem na rynek.

Co do Mondeo ST coś tam, to taka ocena wcale mnie nie dziwi - w końcu jazda np. 126p 100km/godz robi znacznie wieksze wrażenie, niz WRX-em 2 x szybciej :D

Ponieważ temat jako taki bardzo mi sie spodobał podaję inny cytat

(MOTOR, 22.03.03, str 19, porównanie Hondy Civic i Toyoty Corolli):

Auta róznią się konstrukcją podwozi. Tylne koła Hondy zawieszone są w pełni, Toyocie musi wystarczyć belka skrętna z wahaczami wleczonymi.

Zapewne pisane po "jasnym pełnym" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCo do Mondeo ST coś tam, to taka ocena wcale mnie nie dziwi - w końcu jazda np. 126p 100km/godz robi znacznie wieksze wrażenie, niz WRX-em 2 x szybciej :D

 

Osobiście chylę czoło przed Mondeo ST (poważnie - uważam go za naprawde dobry samochód ) ale wszystko ma swoje granice. WRX to WRX, a 4x4 to nie 2 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...