Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W świeżutkim numerze Top Gear można przeczytać miażdżącą recenzję nowego Legacy 2.0i w wersji kombi... chyba autor (Szymon Sołtysik) oczekiwał od Subaru czegoś innego, bo w dwustronnym artykule ciężko jest znaleźć choćby jedno zdanie o pozytywnym wydźwięku.

 

Tym samochodem Subaru stanęło w jednej linii z Toyotą Avensis czy Hondą Accord. Samoistna degradacja. Szkoda

 

No cóż... nie każdemu musi się podobać. :evil:

 

Kolega był właśnie we Frankfurcie. Widział, dotykał, siedział....

 

 

... załamał się.

 

 

jego słowa: więcej w nim avensisa, accorda czy lexusa, to koniec legendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie AK, wiem przecież to chyba nawet Raju napisał na poprzedniej stronie czy jakoś tak, no ale nie ma listy wyposażenia itp. przecież bez sensu żeby ktoś tutaj to przepisywał skoro i ja wiem że SIP ma te dokumenty i Pan wie :) wystarczy tylko to umieścić na stronce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak na bieżąco to nie jestem żeby wiedzieć kiedy będzie prezentacja :) Ale wiem że u naszych wschodnich sąsiadów też było coś podobnego z przetrzymywaniem tych specyfikacji z powodu daty rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży na 17.09. A można wiedzieć kiedy i gdzie będzie ta prezentacja, z czystej ciekawości, to może wtedy obejrzę relacje na TVN Turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiadlem dzisiaj do nowego OBK i musze powiedziec jakosciowo jest ok miejsca o wiele wicej, drzwi sa dobrze zrobine (materialy) cocpit natomiast niezabrdzo (twardy plstik).

Ja czje sie w moim jakos lepiej ( w nowym sa szare plastiki w starym czarne) i nie widze jakos potrzeby wymieniania na nowego.

Pytanie jak tym jezdzic w terenie ..... toc do za wielkie jest ogarnac sie nie da w miescie. Chyba poczekam na facelift nowego Foreseta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był właśnie we Frankfurcie. Widział, dotykał, siedział....

 

 

... załamał się.

 

 

jego słowa: więcej w nim avensisa, accorda czy lexusa, to koniec legendy.

byłem, siedziałem no i powiem tylko, że to auto jest paskudne. nawet nie chciało mi się zbytnio przyglądać :roll:. zresztą niedługo można będzie ocenić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglałądałem Legacy jakies trzy tygodnie temu, nawet w nim siedziałem :twisted: , wersja Kombi GT , strasznie mi sie podoba :idea: ma agresywny przód, bok, dla mnie super, łądnie wykonane w środku, natomiast OBK mi nie lezy, moze przez kolor, taki szary, dla mnie fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy GT podobno fajnie jezdzi chociaz troche sie trzesie na jalowym :razz:

do kultury 3,6 troche mu daleko ale jakbym mial teraz kupowac to chyba bym wybral Legacy GT musze sie umowic na jazde ... tylko gdzie w niemczech nie ma takiej opcji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiadlem dzisiaj do nowego OBK i musze powiedziec jakosciowo jest ok miejsca o wiele wicej, drzwi sa dobrze zrobine (materialy) cocpit natomiast niezabrdzo (twardy plstik).

 

masz na myśli konsolę z radiem i całą resztą ..... nie wyobrażam sobie twardszego i bardziej badziewnego tworzywa do samochodu od tego w naszych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, siedziałem no i powiem tylko, że to auto jest paskudne. nawet nie chciało mi się zbytnio przyglądać

ooooo w końcu jakiś koneser, miłośnik sztuki i "form" użytkowch.

Rozumiem że porównujesz z Aston Martin Vanquish S, TVR Sagaris, Spyker C8, Noble M14, Farboud Supercharged GTS razem wziętymi!? :mrgreen:

p.s.

Też sobie wmawiam ;) , że to dobrze że Legac w specyfikacji GT jest z automatem -fuj i w ogóle jest taki...feeeee i beeeee. Nie kupię i już ;) ale jestem taki krytyczny tylko dlatego bo do cholery w obecnej chwili mnie na niego nie stać. I to mnie wpienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy GT podobno fajnie jezdzi chociaz troche sie trzesie na jalowym :razz:

do kultury 3,6 troche mu daleko ale jakbym mial teraz kupowac to chyba bym wybral Legacy GT musze sie umowic na jazde ... tylko gdzie w niemczech nie ma takiej opcji :cry:

 

Ostatnio jechałem OBK IV XT 2.5T, kurcze silnik znacznie fajniejszy niż 3.0. Ciągnie znacznie fajniej. Przyjemniejszy dźwięk. Kultura pracy super. Turbo dziury nie zanotowałem. SUPER. Nie wiem jak tam 3.6, ale ja wole 2.5T niż H6 !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12,

cocpit mialem na mysli to cos czarnego gdzie jest airbag. Konsola radia jest u nas rzeczywiscie do bani (mozna poprawic wstawiajac karbonowe boczne listwy oraz uchwyty w drzwiach z japanparts.com ale te kosztuja (( ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12,

cocpit mialem na mysli to cos czarnego gdzie jest airbag. Konsola radia jest u nas rzeczywiscie do bani (mozna poprawic wstawiajac karbonowe boczne listwy oraz uchwyty w drzwiach z japanparts.com ale te kosztuja (( ) .

 

w takim razie jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jest jeszcze gorzej.

Jest zdecydowanie lepiej :idea: OBK robi wrażenie :idea: Poprzednia wersja przy nowej to male autko :mrgreen: Jak ktos bedzie chciał wygodnie podrózować...wybierze miejsce z tylu :!: Cocpit ok. nie mam uwag , nowoczesny , plastik jak plastik podobny jak w Imprezie. Co prawda z trudem :wink: ...ale mozna dopatrzyc sie , ze to Subaru.....atrapa , tylna klapa....I Tribeca stojaca przy nowym OBK...tez jakby zmalała...

Ja mam pozytywne wrazenia....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju

pan z racji funkcji musi chwalic. Objektywnie auto jest zdecydowanie wieksze i jak ktos takie szuka to OK ale ja w moim czuje sie jakby to powiedziec ..... przytulniej jakos mniej zgubiony :razz:

Musze sie przejechac zeby cos powiedziec ale nie bedzie to milosc od pierwszego spojrzenia jak z obecnym MY05 moja tendencja idzie raczej w kierunku Legacy GT lub STI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan z racji funkcji musi chwalic. Objektywnie auto jest zdecydowanie wieksze i jak ktos takie szuka to OK ale ja w moim czuje sie jakby to powiedziec ..... przytulniej jakos mniej zgubiony

Mam dokładnie takie same odczucia :mrgreen: Czesto spotykam sie jednak z porownywaniem "starego" Legacy z np.Volvo ,czy Mondeo i wychodzi , że "wieksze jest lepsze" :idea: .Obawiam sie , ze podobnie jak Foresterem...zacznie byc poszukiwany poprzedni model Legacy...zdecydowanie bardziej "przytulny" jeżeli ktos nie ma zbyt licznej rodziny....

AK

ps.pierwsze wrazenie jednak bylo na plus....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez przytulność rozumiemy absolutny brak miejsca na jakiekolwiek nogi dla pasażerów za wysokim kierowcą to... tak, poprzedni model jest przytulny :wink:

 

Que :?: Mało miejsca to jest np. AR159. Osobiście sprawdzałem, że po ustawieniu fotela kierowcy pode mnie nie jestem w stanie wcisnąć na szerokość dłoni między fotel kierowcy a siedzenie pasażera. Podobnie jest z resztą w najnowszej lagunie czy też seacie exeo.

 

Natomiast w legacy da się usiąść za dwumetrowym kierowcą i spokojnie przejechać kilkusetkilometrową trasę... niekoniecznie oznacza to możliwość przewiezienia czterech koszykarzy, ale przy średniej wzrostu rzędu 180cm cztery osoby można spakować w to auto i ruszyć w trasę.

 

Jeśli nowe legacy urosło w środku to pewnie będzie w stanie stanąć w szranki z liderami segmentu w kategorii ilość miejsca. Co nie znaczy wcale, że do tej pory wlokło się gdzieś w ogonie. Tak więc proszę nie dramatyzować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...