Skocz do zawartości

Jak myć 22B


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

duzo slyszalem o tym produkcie. Tylko cena jest wyjatkowo kawiorowska.

 

http://www.swizol.com/D/CH/Home.htm

 

drugi produkt jest tanszy i podobno rowniez dobry

 

http://www.my24shop.biz/?shop=CarCleaner&ItemId=735

Mialem zestaw swissol'a (swissvax) - Meguiars dziala sporo lepiej i przy tym jest tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodkami typu NXT wax nie da sie uzyskac takiego efektu jak w pierwszym poscie. Mozna go stosowac do pielegnacji nowego lakieru lub po renowacji starego, a jest to wielostopniowy proces obejmujacy mycie, czyszczenie glinka i polerowanie maszynowe pastami polerskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmondbrajt to 1000 + VAT za samą karoserię; 2000 + VAT za karoserię, wnętrze, felgi itp.

 

Mój utrzymuje się pięknie. Wreszcie przestałem się wkurzać, jak zaczyna padać - przestały się robić od razu szare zacieki. Można jeździć wozem trzy tygodnie bez mycia i świeci się, jakby wyjechał z myjni. Jedynie po felgach i pyle z klocków widać, że należy mu się mycie.

 

Nie mam żadnego interesu w reklamowaniu dajmondbrajta, ale wiem, że będę to stosował w każdym następnym samochodzie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
kosmetyki Meguiar's. Z tego co się orientowałem jest to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o chemię do auta

 

 

po tym temacie się skusiłem, zakupiłem zestaw flaszek, spędziłem dzisiaj 7 godzin z gąbeczkami, szmateczkami i... no fajnie wyszło :cool:

 

najbardziej mnie cieszy ze w sposób mało inwazyjny oczyściłem lakier z wielu drobnych "pypci"

 

 

PS dembol dzięki za udostępnienie ogrodu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje subarynki sam dopieszczam

 

got%2006.JPG

 

got%2002.JPG

 

got%2011.JPG

 

Co prawda jeszcze ten egzemplarz niedokończony, ale już się może podobać.

 

A może przydałby się Wam koledzy papierek ścierny o gradacji 12 000 ?

 

Może i na skali 1:1 da się coś "wyrzeźbić"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Szukałem w szukajce podobnego tematu ale nic nie było,tudzież nasza szukajka nie podołała.

 

Fajnie by było odświeżyć troche lakier,niestety na czarnym wszystko wyłazi :roll:

 

I tu pytanie,co polecacie do takiego weekendowego mycia auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiar's...Trafilismy na razie tylko na jeden kiepski produkt, za to zupelnie zwalony - ich plyn do mycia szyb.

 

Właśnie kompletuję zestaw Meguiar's, ale skoro mówisz, że płyn do mycia szyb mają do bani, to czy mógłbyś polecić jakiś inny? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rekawice microfiber, kilka recznikow microfber, szampon samochodowy i dwa wiadra. W jednym masz rozcieńczony szampon, a w drugim masz czysta wode. Myjesz auta rekawica z szamponem, pozniej do wiadra z czysta woda - wyplukac, pozniej do wiadra z szamponem i z powrotem na samochod. Dzieki temu nie bedziesz szorowal piaskiem po lakierze i nie bedziesz robil wiecej rys. Auto wysuszyc recznikiem microfiber, wazne zeby byl czysty.

Wszystko robisz w cieniu.

 

Na koniec kup ten srodek i nakladaj co 2-3 miesiace:

 

Pozniej po kazdym myciu mozesz uzyc to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...