Skocz do zawartości

Jak myć 22B


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie uwazam zeby wydawac 4 tysie na ochrone lakieru - skoro porzadny lakiernik zrobi polerowanie lakieru za duzo mniejsze pieniadze i efekt bedzie taki jak na fotografiach. Odpowiednia chemia, odpowiednie materialy scierne i polerskie i efekt murowany. W ktorejs z gazet - typu auto swiat lub motor obecnej jest chyba nawet artykul na ten temat.

 

Co do silnika - nie wiem gdzie by tak w Wawie umyli. Ale Mati chyba w nie-ASO mial takie zabiegi i wygladalo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, w Galerii Tonów mają kosmetyki Meguiar's. Z tego co się orientowałem jest to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o chemię do auta.

 

Jakiś czas temu rozmawiałem z nimi i za ok. 5-6 stówek (nie pamiętam dokładnie - koszty na pewno do potwierdzenia) mogą Ci zrobić pełną renowację lakieru. Albo kupisz sobie po prostu u nich kosmetyki i sam się pobawisz jeśli masz czas/zacięcie.

Moim zdaniem jest to niezła (i tańsza) alternatywa dla ochronalakieru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, wypasik :shock: gdy bylismy na rallyshow w Chatsworth rowniez byla jedna 22b po calkowitym odnowieniu przez wlasciciela i wygladala rowniez znakomicie :grin: gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek :roll: doslownie :smile: dookola auta mial naklejona folie przezroczysta ktora byla praktycznie niewidoczna golym okiem i spelniala funkcje ochronna lakieru :smile:

Efekt koncowy wygladal tak :arrow:

 

rallyshow08005hf6.jpgrallyshow08006vh8.jpg

 

rallyshow08007hv7.jpg

 

Pomijam fakt ze wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek
dookola auta mial naklejona folie przezroczysta
wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

to już jakieś zboczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem jest to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o chemię do auta.

 

dokladnie. Meguiar's czyni cuda :wink:

100% popieram. Ze znajomym zaopatrzylismy sie we wszystkie niezbedne produkty meguiars'a potrzebne do wypieszczania samochodu i musze przyznac, ze zdecydowanie sie oplacilo :cool:

Nasze zabawki nigdy nie wygladaly tak pieknie.

 

Trafilismy na razie tylko na jeden kiepski produkt, za to zupelnie zwalony - ich plyn do mycia szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek
dookola auta mial naklejona folie przezroczysta
wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

to już jakieś zboczenie

 

jakbym miał dzisiaj taką furkę to robił bym to 2x częściej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo slyszalem o tym produkcie. Tylko cena jest wyjatkowo kawiorowska.

 

http://www.swizol.com/D/CH/Home.htm

 

drugi produkt jest tanszy i podobno rowniez dobry

 

http://www.my24shop.biz/?shop=CarCleaner&ItemId=735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, mogę Ci pokazać STI po dajmondbrajcie - efekt jest rewelacyjny; jak na tych fotach.

 

Ja zrobiłem dajmondbrajta (www.ochronalakieru.pl) na moim GT które teraz ma pumex1 i efekt był - ale przez pierwszy miesiąc...

 

 

Spodziewałem się czegoś lepszego za te pieniądze :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...