Jump to content

Jak myć 22B

mati
 Share

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No bez przesady - dobry lakiernik z zacięciem, który wie do czego słuzy chemia ci takie cos zrobi.

U mnie wioska dalej są takie szpece - Pietrzykowice, Rzepkowy Potok 5 :twisted:

Nie uwazam zeby wydawac 4 tysie na ochrone lakieru - skoro porzadny lakiernik zrobi polerowanie lakieru za duzo mniejsze pieniadze i efekt bedzie taki jak na fotografiach. Odpowiednia chemia, odpowiednie materialy scierne i polerskie i efekt murowany. W ktorejs z gazet - typu auto swiat lub motor obecnej jest chyba nawet artykul na ten temat.

Co do silnika - nie wiem gdzie by tak w Wawie umyli. Ale Mati chyba w nie-ASO mial takie zabiegi i wygladalo ladnie.

mati, w Galerii Tonów mają kosmetyki Meguiar's. Z tego co się orientowałem jest to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o chemię do auta.

Jakiś czas temu rozmawiałem z nimi i za ok. 5-6 stówek (nie pamiętam dokładnie - koszty na pewno do potwierdzenia) mogą Ci zrobić pełną renowację lakieru. Albo kupisz sobie po prostu u nich kosmetyki i sam się pobawisz jeśli masz czas/zacięcie.

Moim zdaniem jest to niezła (i tańsza) alternatywa dla ochronalakieru.pl

mati, wypasik :shock: gdy bylismy na rallyshow w Chatsworth rowniez byla jedna 22b po calkowitym odnowieniu przez wlasciciela i wygladala rowniez znakomicie :grin: gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek :roll: doslownie :smile: dookola auta mial naklejona folie przezroczysta ktora byla praktycznie niewidoczna golym okiem i spelniala funkcje ochronna lakieru :smile:

Efekt koncowy wygladal tak :arrow:

rallyshow08005hf6.jpgrallyshow08006vh8.jpg

rallyshow08007hv7.jpg

Pomijam fakt ze wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek
dookola auta mial naklejona folie przezroczysta
wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

to już jakieś zboczenie

Z tego co się orientowałem jest to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o chemię do auta.

dokladnie. Meguiar's czyni cuda :wink:

100% popieram. Ze znajomym zaopatrzylismy sie we wszystkie niezbedne produkty meguiars'a potrzebne do wypieszczania samochodu i musze przyznac, ze zdecydowanie sie oplacilo :cool:

Nasze zabawki nigdy nie wygladaly tak pieknie.

Trafilismy na razie tylko na jeden kiepski produkt, za to zupelnie zwalony - ich plyn do mycia szyb.

gosc rozebral ja do zera i malowal cala od poczatku bo miala kilka rysek
dookola auta mial naklejona folie przezroczysta
wlasciciel cale dwa dni trwania imprezy chodzil dookola auta ze szmatka i plynami :smile:

to już jakieś zboczenie

jakbym miał dzisiaj taką furkę to robił bym to 2x częściej :razz: