Jump to content

[Subaru Impreza GD] w wersji cywilnej.

Recommended Posts

1,6 nie bierz choćby i za darmo dawali. Natomiast jeśli chodzi o 2,0 to przejrzyj ten wątek http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=118875 Pomijając karoserię to są te same auta i te same cechy charakterystyczne.

Generalnie warto rozpocząć przygodę z Subaru od modelu z wolnossącym silnikiem. Wiem bo sam zacząłem :wink: Pozdrawiam (prawie) sąsiada :)

Fajne autko ale wyłacznie od modelu 06 w górę, wcześniejszych bym nie tykał.

Dlaczego? Tylko o moc chodzi?

Fajne autko ale wyłacznie od modelu 06 w górę, wcześniejszych bym nie tykał.

Dlaczego? Tylko o moc chodzi?

Az się kawiorem po prostu się stał :mrgreen:

06-07 jeździ już fajnie jak na kompakta, bardzo fajnie się prowadzi itp. te wcześniejsze nie mają silnika, a palą dużo i po prostu są takie torchę bez sensu,c hyba że ktośmieszka w górach, w Szwecji czy coś.

te wcześniejsze nie mają silnika, a palą dużo i po prostu są takie torchę bez sensu,c hyba że ktośmieszka w górach, w Szwecji czy coś.

mają silnik, nie palą dużo, są z sensem, nie mieszkam w górach ani w Szwecji czy gdzieś :)

Azrael, MY '06 i 160km to już sporo, a i sztywniejszy jest i to znacznie, więc i fajnie jeździ, ale mam porównanie z GLem - jako dynamiczne autko 2.0 125km powinien się sprawdzić i to bardzo dobrze.

-=|SaS|=-, 1.6l nie prowadziłem, ale to chyba trochę mało i z ekonomicznego punktu chyba nie ma sensu.

Z tym dużym spalaniem to się z Azem zgodzę. Palą trochę za dużo jak na takie osiągi.

GT pali mi srednio do litra więcej od GL`a.

Co nie zmienia faktu, że GL daje całkiem dużo fun`u z jazdy po luźnym.

• 4 years later...

Cześć ;)

Z góry przepraszam za odkopanie tematu.

Mam pytanie:

1,6 nie bierz choćby i za darmo dawali.

to stwierdzenie sprzed 4 lat dotyczy tylko "mułowatości" silnika, czy chodzi także o ewentualną awaryjność?

chodzi także o ewentualną awaryjność?

ciężko cokolwiek powiedzieć, bo niewiele 1,6 jest na forum. 1,8 jest lepsze, bo cokolwiek jedzie...

Jednak nie podejrzewam, żeby awaryjność była jakaś zdecydowanie wyżsża. Raczej będzie jak w każdym starym wolnymssaku. Nic do roboty oprócz utrzymania.

chodzi także o ewentualną awaryjność?

ciężko cokolwiek powiedzieć, bo niewiele 1,6 jest na forum. 1,8 jest lepsze, bo cokolwiek jedzie...

Jednak nie podejrzewam, żeby awaryjność była jakaś zdecydowanie wyżsża. Raczej będzie jak w każdym starym wolnymssaku. Nic do roboty oprócz utrzymania.

potwierdzam słowa Dehnela 8) przez 5 lat użytkowania Imprezy 1.8 (kombi) nie wiedziałem co to znaczy "awaryjność" :)

• 1 month later...