Skocz do zawartości

[Subaru Impreza GD] w wersji cywilnej.


-=-SaS-=-

Rekomendowane odpowiedzi

1,6 nie bierz choćby i za darmo dawali. Natomiast jeśli chodzi o 2,0 to przejrzyj ten wątek http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=118875 Pomijając karoserię to są te same auta i te same cechy charakterystyczne.

 

Generalnie warto rozpocząć przygodę z Subaru od modelu z wolnossącym silnikiem. Wiem bo sam zacząłem :wink: Pozdrawiam (prawie) sąsiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wcześniejsze nie mają silnika, a palą dużo i po prostu są takie torchę bez sensu,c hyba że ktośmieszka w górach, w Szwecji czy coś.

mają silnik, nie palą dużo, są z sensem, nie mieszkam w górach ani w Szwecji czy gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, MY '06 i 160km to już sporo, a i sztywniejszy jest i to znacznie, więc i fajnie jeździ, ale mam porównanie z GLem - jako dynamiczne autko 2.0 125km powinien się sprawdzić i to bardzo dobrze.

 

-=|SaS|=-, 1.6l nie prowadziłem, ale to chyba trochę mało i z ekonomicznego punktu chyba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
chodzi także o ewentualną awaryjność?

 

 

ciężko cokolwiek powiedzieć, bo niewiele 1,6 jest na forum. 1,8 jest lepsze, bo cokolwiek jedzie...

Jednak nie podejrzewam, żeby awaryjność była jakaś zdecydowanie wyżsża. Raczej będzie jak w każdym starym wolnymssaku. Nic do roboty oprócz utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi także o ewentualną awaryjność?

 

 

ciężko cokolwiek powiedzieć, bo niewiele 1,6 jest na forum. 1,8 jest lepsze, bo cokolwiek jedzie...

Jednak nie podejrzewam, żeby awaryjność była jakaś zdecydowanie wyżsża. Raczej będzie jak w każdym starym wolnymssaku. Nic do roboty oprócz utrzymania.

 

potwierdzam słowa Dehnela 8) przez 5 lat użytkowania Imprezy 1.8 (kombi) nie wiedziałem co to znaczy "awaryjność" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...