Skocz do zawartości

Czy mogę wstawić nieoryginalną szybę?


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem po włamie. Boczna szyba pasażera nie istnieje, w aso koszt jakieś 900 PLN, w Autoglass Jan, 393 PLN ale nie pytałem jaka szyba, pewnie nie oryginalna. Co proponujecie? Będzie problem jeśli wstawię w nie aso?

 

Niczym się nie przejmuj - dobierz kolor a atest ma bo to są wymogi ustawodawcy oraz systemów zarządzania jakością pisane dla producentów części samochodowych.

Czy to sanglass czy pilkington czy saint-gobain to atesty mają, a osobnym faktem jest ,iż musi on byc widoczny po zamonotwaniu szyby w pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak ja wymieniałem szybę czołową też w Autoglass Jaan... po tym jak mi rozwalili oryginalną podczas naprawiania odprysku... :???: atest chyba ma bo znaczki są takie jak na oryginalnej :wink: wiem że ją ściągali z niemiec, trwało to 3 tygodnie. Na razie wszystko gra, chociaż po wymianie musiałem do nich podjechać bo wyleciała uszczelka z jednej strony :???: czyli w sumie z jakością u nich jest tak sobie, natomiast przynajmniej dotrzymują gwarancji itd., to jednak firma sieciowa i jakieś standardy trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprawdz, czy kolorystyka pasuje - Forki stare maja jakies takie zielonkawe, ciut przyciemnione.

 

Btw. nie spytalbys sie w tym Autoglassie Jan po ile sa szyby przednie z podgrzewaniem pod wycieraczkami?

 

Zadzwoń do nich 71 359 16 03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Jaan jest producentem szyb samochodowych i musi mieć atest, bo innych nie wolno sprzedawać. Z tego co wiem produkuje szyby nie tylko dla serwisów. Natomiast sam serwis tej firmy nie jest najlepiej oceniany.

Nie zastanawiaj się - wstawiaj tańszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem jakąś tańszą, ale najpierw skonsultowałem telefonicznie ze Zbyszkiem z Bajecznej, a potem przekazałem mojemu mechanikowi. To była szyba przednia, i podobno w Subaru na coś trzeba uważać przy montażu, żeby potem nie odfrunęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...