Skocz do zawartości

[ OPOLE ] czy ktos jest na foru i zyje w regionie Opolskim??


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Solber_g ;-)

 

zapraszam chetnych na tor do wroclawia ;-)

 

http://www.tuning.opole.pl/forum/viewtopic.php?t=6935

 

oraz wczesniej na KJS-y do Namysłowa

 

http://www.tuning.opole.pl/forum/viewtopic.php?t=6937

 

Kiedy i gdzie jakis spocik poroponujecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sfaragdas - jeżeli to Ty byłeś wczoraj tym RS-em w Namysłowie - to....naprawdę nie chwal się tym występem...Nigdy ale to nigdy nie komentowałem jazdy innych. Każdy może mieć słabszy dzień gorsze auto itp ale to co zobaczyłem w Twoim wykonaniu to...wstyd, żałość i totalny brak wiedzy o podstawach jazdy sportowej...Za to na dojazdówkach rewelacja prawdziwy mistrz prostej z Ciebie kolego... :shock: Całe szczęście że ten subarak oświniaczony nie został, bo dopiero byłby wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, hmm kolego niewiem czy wiesz ale tym autkiem poruszam sie od 14 dni. Troche się z nim oswoiłem ale jeszcze nie na tyle by nim ostro szalec tym bardziej ze to samochod nie tylko na takie wypady ale i do jazdy na codzien. W namyslowie byl to moj pierwszy start w KJS-ach i szczerze mowiac to bylem zielony w tym temacie... naszczescie było pare osób które mi powiedziały co i jak i sie wiele nauczyłem. Z pewnoscia jak sie bardziej oswoje z autkiem i pocwicze sobie gdzies na luzniejszej drodze to bede coraz to sprawniej jezdzil na takich KJS-ach... A jezeli masz jakies uwagi co do mojej jazdy to z checia wyslucham badz przeczytam bo chce wiedziec jakie bledy popelnialem wg. Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas - jeżeli to Ty byłeś wczoraj tym RS-em w Namysłowie - to....naprawdę nie chwal się tym występem...Nigdy ale to nigdy nie komentowałem jazdy innych. Każdy może mieć słabszy dzień gorsze auto itp ale to co zobaczyłem w Twoim wykonaniu to...wstyd, żałość i totalny brak wiedzy o podstawach jazdy sportowej...Za to na dojazdówkach rewelacja prawdziwy mistrz prostej z Ciebie kolego... :shock: Całe szczęście że ten subarak oświniaczony nie został, bo dopiero byłby wstyd...

 

akow - który byleś?

 

[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 11:45 am ]

ROBERT** a tam w Zawadzkim jeździ jeszcze taka Imprezka kombi, znasz tego miłego człowieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorki Kolego. Może ciut przesadziłem ale byłem tam z kumplami, którzy znają moją miłość do Subaru - wiec gdy zobaczyli Twój występ lekko mi nie było - nieważne było minęło. Szacunek, że coś wogóle próbujesz jeździć. Trening czyni mistrza :razz: . Co do moich uwag - nie czuję się kompetentny co do udzielenia rad. Zdecydowanie raziła Twoja pozycja za kierownicą - widać to było przy nawrotach - brakowało rąk do kręcenia. Odezwę się do Ciebie na PW - odszukam lekcję jazdy w KJS /była w gazecie WRC/ autorem jest nieodżałowany Janusz Kulig i jak będę w Opolu mogę Ci to podrzucić. A swoją drogą pomyśl o tym http://szkola.dytko.pl/ - pomimo, że pisze o szkole bezpiecznej jazdy to Paweł naprawdę uczy podstaw szybkiej i bezpiecznej jazdy - brałem lekcje u niego i każdemu polecam. Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, a dałbyś radę zeskanować te lekcję jazdy (bo rozumiem, ze to w formie papierowej było?) Właśnie się zasadzam na pierwsze kroki w KJS i staram się najpierw znaleźć odpowiednią klasę dla siebie i auto :)

Ale wszystkie informacje chętnie przyjmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę polecam http://www.technikajazdy.info/download/ ... -podstawy/ oraz http://www.technikajazdy.info/download/ ... ochodem/no i oczywiście ściągnięcie z tej strony 5 odcinków rajdowej szkoły jazdy Mariana Bublewicza. Teksty Janusza Kuliga gdy juz odnajdę to jakoś postaram się Wam dostarczyć. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, hej ;-) jak bedziesz mial te materialy chetnie je pozycze i nawet zeskanuje i opublikuje ;-) pozdrawiam...

 

trening czyni mistrza to prawda ;-) ale pytanie gdzie w opolu potrenowac?? ;-) moze macie jakis pomysl ;-)

 

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 9:27 am ]

i pytanie za 100punktow dlaczego od dwuch dni auto chodzi mi ciszej?? i ma lekki przymul?? ja nic nie robilem... ktos mogl cos zrobic??

 

jedynie co to zamaist na 100oktanowe vipower zalalem vpower zwykly... pomozcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: DWÓCH a nie dwuch !!! Moja diagnoza jest następująca...Zrobiło się zimniej więc zaczałeś zamykać szyby = zrobiło się ciszej...A muli? proste - pakiet aerodynamiczny w postaci zimnego łokcia został trwale usunięty - zaburzyło to przepływ strumienia powietrza co za tym idzie mniej wciąga Ci go przez kurnik do filtra... :twisted: hihi a tak serio daj to do technicznego bo tu raczej nikt się nie dokopie do Twojego problemu. Pozdrowionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... chłopaki, widzę że poruszyliście ciekawy i pożyteczny temat :wink:

Również przerabiałem to co podał akow, :wink:

warto sobie potem poćwiczyć w praktyce... oczywiście lepiej nie w pełnym ruchu na drodze :mrgreen:

 

Dorzucę może jeszcze coś:

http://www.rspw.waw.pl/artykuly_of_4.htm#

 

[ Dodano: Sro Wrz 24, 2008 12:43 am ]

foreks, teraz to... już za tydzień będziesz w Opolu.... to moze by jakiegos małego spota zorganizować co...

Jak długo będziesz? Będziesz przejazdem, nocujesz, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) poznac pare osob z Opolskiego

Witam kolegę, kojarzę Ciebie z kajtka w Namysłowie, gdzie startowałem :smile:

Gratuluję pięknej Imprezki :cool: Chciałem ją dokładnie obadać na parkingu przed kasztanami, ale kurczę byłem na czym innym skupiony :mrgreen::twisted:

 

A tak w ogóle to Jestem z Opolskiego i w Opolu bywam dość często :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

solber_g, i MBO,

 

no ale różnica jest jedna i prosta ;-) może to zabrzmi trochę dresowo i dennie ale prawda jest taka ze jak jedzie sie ulica i jedzie Legacy i jedzie moja impreza to ludzie robia :shock: na moja a na legacy uwagi nie zwracają ;-) :oops::twisted::mrgreen: :roll: :lol: :grin:

 

to taka mała uwaga ;-) nie odbierajcie tego źle ;-)

ale jak takie fajne laseczki się patrzą to jest milo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...