Skocz do zawartości

Przegrzewanie spowalniaczy


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszperalem szukajka i w sumie nic......jako ze w sumie nie mam czym jezdzic (bo to N/A AT) to chcial bym miec czym spowalniac...Jako ze AT to i spowalniacze częsciej w zastosowaniu....Moje pytanie co bardziej wplywa na efekt zaniku:PP hamulca w czasie dynamicznej jazdy??

 

Bardziej jest to zalerzne od klocka czy plynu hamulcowego???

Nie piszcie ze wstaw wieksze bo nie tedy droga.... W tym momecie gosci u mnie - tarcze nawiercane nacinane i weze w stalowm oplocie Black Diamond, klocki EBC Black, Płyn hamulcowy Ferrodo (chyba zwykly seryjny )

 

CO zmienic na lepsze ??? Klocki na np Green stuff czy plyn o wiekszej tem wrzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszperalem szukajka i w sumie nic......jako ze w sumie nie mam czym jezdzic (bo to N/A AT) to chcial bym miec czym spowalniac...Jako ze AT to i spowalniacze częsciej w zastosowaniu....Moje pytanie co bardziej wplywa na efekt zaniku:PP hamulca w czasie dynamicznej jazdy??

 

Bardziej jest to zalerzne od klocka czy plynu hamulcowego???

Nie piszcie ze wstaw wieksze bo nie tedy droga.... W tym momecie gosci u mnie - tarcze nawiercane nacinane i weze w stalowm oplocie Black Diamond, klocki EBC Black, Płyn hamulcowy Ferrodo (chyba zwykly seryjny )

 

CO zmienic na lepsze ??? Klocki na np Green stuff czy plyn o wiekszej tem wrzenia???

 

wywal na śmietnik EBC , to mówie ja oficjalny dealer EBC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, im lepiej klejący jest klocek tym większa temperatura przy hamowaniu więc jak wkładasz bardziej sportowe klocki to i płyn hamulcowy musi mieć wyższą temperaturę wrzenia. Jak Ci się notorycznie przegrzeają hamulce to sprawdź czy nie są przypieczone tłoczki w zaciskach. Ze swojej strony jako upgrade seryjnych hamulców mogę polecić zestaw Tarox G88 i płyn ham. Motul 5,1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wstawić ??? Co bedzie dzialać w wolnym ssaku ?? Myślalem o green stuff .....Jak ma sie sprawa z płynem spowalniaczowym??

Ma on znaczący wpływ na przegrzewanie sie układu???

 

Opłaca sie zmieniać cały na jakiś performance?? Czy sama klocki poprawią znacząco??

 

Co do tarcz mam nowe prawie BD za ponad 1 tys wiec ich nie rusze... Klocek z tego co wiem to odpowiednik seri (ebc black) ... A przegrzewanie sie w AT to chyba norma :( Nie da sie spowalniać silnikiem... troszku dynamiczniej jazdy kilka hamowań z 160- 50 i juz sie zaczyna gotować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...