Skocz do zawartości

[KRK] Kielbaski!


Than_Junior

Spot?  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... w tym temacie jestem nowy więc chciałbym od razu zapytać co się dzieje na takim spocie? Już dawno chciałem wpaść ale jakoś brakowało mi czasu i odwagi :wink: :mrgreen: Zwłaszcza, że jest on tak rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może dla odmiany jakieś gokarty? :smile:

 

serce mówi gokarty , żołądek kiełbaski ;-)))

 

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 9:09 am ]

Witam... w tym temacie jestem nowy więc chciałbym od razu zapytać co się dzieje na ta takim spocie? Już dawno chciałem wpaść ale jakoś brakowało mi czasu i odwagi :wink: :mrgreen: Zwłaszcza, że jest on tak rzadko

 

..myślę że najlepiej będzie jak wpadniesz, fajni ludzie i fajna atmosfera, aczkolwiek niestety ja też z braku czasu doświadczonym "spociarzem" nie jestem ;-))

 

----- to co czy dzis ktos chetny ? ----------

 

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 7:06 pm ]

hmmm, chyba okres ogorkowy i urlopowy , idac jednak pod wiatr jade na kielbaski o 21 , a potem moze na gokarty,

ps. Zelazny daj znac to chetny pozniej na gokarty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 7:06 pm ]

hmmm, chyba okres ogorkowy i urlopowy , idac jednak pod wiatr jade na kielbaski o 21 , a potem moze na gokarty,

ps. Zelazny daj znac to chetny pozniej na gokarty ?

Dzisiaj? Za późno przeczytałem :???:

W sobotę wyjeżdżam już i na kiełbaski lub gokarty mogę umówić się tak naprawdę dopiero po wakacjach. Szkoda...

 

Pozdro! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odpozdrawiam, ukłony dla Primara oraz nowo poznanego Boulera oraz dla jego miłej żony ;-) ,

..tak jak mówiliśmy nastepne spotkanko koło wrzesnia ale już z % :mrgreen:

 

btw : niestety tak mile zaczety wieczór skończył się tragicznie.

Koło 1 w nocy siedząc sobie na piwku na Floriańskiej , byłem świadkiem wypadku motocyklowego.

Jakiś bandyta uciekał najprawdopodobniej przez rynek a potem ul. Floriańską motocyklem. Obława policyjna zmusiła go skutecznie do zatrzymania się : kierowca motocykla przeżył, pasażer niestety nie, dobrze że nikomu z przechodniów nic się nie stało ;-( ufffff, dalej nie moge uwierzyć to co zobaczyłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...