Skocz do zawartości

[KRK] Kielbaski!


Than_Junior

Spot?  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ... życzymy Wam smacznego z samego serca wielkopolskiej puszczy :cool: :!: :!: :roll: Wyjemy z żalu i tęsknoty, ale chyba i tak nikt nie słyszy ... :cool:

 

Kiełbaski akurat w domu nie mamy ... ale jakąś kolację da się zjeść :wink: ... dziś hiszpański wieczór ... superktoś robi tortillę :cool:

 

Do zobaczenia ... kiedyś :roll: :cool:

 

P.S. ... idę kąpać dzieciaka ... a nie jakieś tam kiełbaski :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh ... myślałem, że uda mi się wcześniej wyjść dziś z pracy i zdążyć, ale wygląda na to, że jeszcze sobie posiedzę, więc życzę wesołych świąt i smacznych jajeczek :)

i do następnego razu - miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie.

 

po obliczeniu zjedzonych jajek, wyszło, że było 15 osób :smile:

 

To by się nawet zgadzało z ostatnim sdjęciem :wink:

Po kiełbaskowym obżarstwie nikt już nie skusił się na drugie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..można by powiedzieć spotkanie do chrzanu ;-) , ( chrzan i jaja pierwsza klasa, nie wiem czy się nie wprosić do Primara na sniadanie wielkanocne )

ps. dobrze że stół przed ucztą został umyty z błota ;-) ,

 

pozdro i wielkie dzięki za spotkanko, a już w kwietniu spotkanie z % ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile spotkanie. Pater Primar podjal nas pysznymi jajeczkami, nawet o kolor tekturek i serwetek zadbal :) Widac wielki kunszt organizatora. PRIMARZE - bez zartow - wielki szacun.

 

Dodam tylko, ze bardzo chcialem nie przyjsc z pustymi rekami. W sklepie na rogu znalazlem wielkanocne gadzety a wsrod nich prosiaka :!: . Naprawde sie zdziwilem bo jakos dotad Wielkanoc bardziej kojarzyla mi sie z kroliczkami i drobiem. A tu prosze nowy symbol. W spodniach ogrodniczkach i okularach :shock: i moze dlatego za malo przypominal forumowe logo.

 

Zakupilem wiec gniazdko z kurczaczkami na patyku jako moj wklad w impreze. Niestety gdzies je zgubilem jedzac kielbase :oops: Wiec sorry, nastepnym razem sie spisze.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spot, przydała się taka miła odskocznia od codzienności :)

Wspólne zdjęcie z mattem, kropkiem i wurckiem mnie powaliło - tak "wyszukanych" min u nas wszystkich i to na jednym zdjęciu jeszcze nie widziałem :D

Knurek, odnośnie koszyczka to chyba widziałem go wbitego w jeden ze słupków oddzielających chodnik od parkingu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...