Skocz do zawartości

[KRK] Kielbaski!


Than_Junior

Spot?  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

;-( cały tydzień jestem off , no nic kiedyś po świętach może jakiś kwietniowy wieczór poświateczny, aczkolwiek duzo wody bedzie musiało upłynać nim ktoś po świętach będzie miał ochote na dodatkowe atrakcje kiełbasiane ;-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na te Święta nigdzie się nie wybieram - to do mnie przyjeżdżają :razz:, więc mnie w zasadzie pasuje każdy dzień, byleby nie wcześniej jak o 20.30 (trzeba dzieciaki położyć spać :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechciałbym być malkontentem, ale mamy tu do czynienia z doskonałym przykładem działania prawa murphy'ego. jeden jedyny termin w tygodniu, kiedy raczej NIE mogę się stawić na spotkaniu i ... właśnie został wybrany :-/

 

no dobra, powiedzmy, że będę wcześniej i zluzuję się koło 21:20 :)

 

do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że będę wcześniej i zluzuję się koło 21:20

... co by wszystkim dogodził :grin:

Fajnie diuk, że będziesz - odłożę dla Ciebie Twoją część - będziemy czekali do skutku :grin:

Sikor, golum, Bouler, 14 - do zobaczenia. Lista otwarta - zarezerwowałem u żony największy garnek na ugotowanie jaj :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego :idea::mrgreen: , żałuję, że Gdańsk jest tak daleko :wink: ,

do boćka sugeruję zadzwonić lub smska puścić, posiadam wiedzę, że jutro będzie w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będzie mi dane zdążyć, ale z chęcią bym w końcu poznał ekipę z Krk i legendarny smak kiełbasek pod Halą (wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie jadłem... lody na Starowiślnej i Zapiekanki w okrąglaku mam już na szczęście zaliczone ;) ). Przy okazji fajnie by było odebrać kalendarz :D Jak długo planujecie zostać? Bo nie wiem, o której będę w Krk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do boćka sugeruję zadzwonić lub smska puścić, posiadam wiedzę, że jutro będzie w Krakowie.

Apal, Bociek dzwonił dzisiaj do mnie. Ma kalendarze i jutro będzie pod Halą. Może też się zjawisz (Co to dla szybkiego OBK-a? :wink: ), to odbierzesz kalendarz osobiście? :mrgreen:

Jak długo planujecie zostać? Bo nie wiem, o której będę w Krk

diuk przybędzie ok. 21.30, WRC fan o 22 - trochę tam postoimy - przybywaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, Bociek dzwonił dzisiaj do mnie. Ma kalendarze i jutro będzie pod Halą. Może też się zjawisz (Co to dla szybkiego OBK-a? :wink: ), to odbierzesz kalendarz osobiście? :mrgreen:

 

Kusząca niezmiernie to propozycja :mrgreen:

 

Wesołego Jajeczka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...