Skocz do zawartości

woj. podkarpackie +blacharz SUBARU


lyssy23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy możecie polecić jakiegoś blacharza doświadczonego z samochodami subaru w woj. podkarpackim? Spotkałem się z taką opinią żeby pod żadnym pozorem nie powierzać subaru do naprawy blacharzowi niedoświadczonemu w pracy z tymi samochodami. Chodzi głównie o geometrie nadwozia. Czy zgadzacie się z tym??

Dodam że prawdopodobnie w moim przypadku minimalnie ugięta jest jedna podłużnica, pas przedni nieco zniszczony, maska, jeden błotnik, zderzak z belką do wymiany. Czu muszę się przejmować że mój samochód będzie naprawiał gość który nie miał chyba nic wspólnego z subaru??

PS. chodzi o wrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie polecić jakiegoś blacharza doświadczonego z samochodami subaru w woj. podkarpackim? Spotkałem się z taką opinią żeby pod żadnym pozorem nie powierzać subaru do naprawy blacharzowi niedoświadczonemu w pracy z tymi samochodami. Chodzi głównie o geometrie nadwozia. Czy zgadzacie się z tym??

Dodam że prawdopodobnie w moim przypadku minimalnie ugięta jest jedna podłużnica, pas przedni nieco zniszczony, maska, jeden błotnik, zderzak z belką do wymiany. Czu muszę się przejmować że mój samochód będzie naprawiał gość który nie miał chyba nic wspólnego z subaru??

PS. chodzi o wrx

 

Jest w tym częśc prawdy, natomiast dobry blacharz powinien sobie z tym poradzić, przeciez SUBARU to nie jest auto z kosmosu. Mam w razie czego bardzo dobrego magika który nie jedno Subaru naprawiał ale w Nowym Sączu :roll:

 

P.S. Tani nie jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rzeszowie jest bardzo dobry blacharz który robi dla ASO Subaru (robi chyba również dla Volvo)

mi robił autko i jestem bardzo zadowolony (a było co robić)

z cenami to nie wiem bo moje szlo przez AC

jakby co to wal na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...