Skocz do zawartości

Nowy wrx oraz pakiety 330 i 380 do STI od Prodrive


imprezowicz

Rekomendowane odpowiedzi

HA,HA,HA

 

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 4:22 pm ]

Nie w PL i tyle :!:

 

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 4:54 pm ]

Codziennie przejezdzam kolo salonu subaru przed ktorym stoja nowe STI i kreca sie non stop,ten zwrocil moja uwage szczegolnie,niestety nie jechalem za nim z tylu bylbym pewny,ale wyroznial sie od innych.Mam nadzieje ze go jeszcze spotkam pstrykne fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy beda 380s sprzedawali w usa bo te 380 kucy to chyba jedyna rzecz ktora moze mnie przekonac do nowego estiaj. Zreszta jak pewnie bedzie to wywala taka cene, ze za to bedzie mozna kupic m3. Slyszalem ze w stanach sti 09 ma byc troche zmieniona, ale tez bedzie kosztowala ponad $40.000 :) Nie wiem czemu oni tyle chca za to co zrobili. To auto nie powinno wiecej kosztowac niz poprzednik bo ladniejsze od niego nie jest. Wiem zaraz dostane baty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu oni tyle chca za to co zrobili. To auto nie powinno wiecej kosztowac niz poprzednik bo ladniejsze od niego nie jest.

rzymu, kształty blach, czy mówiąc inaczej - opakowanie, to chyba jedna z ostatnich rzeczy, które mają wpływ na koszt wyprodukowania auta.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu oni tyle chca za to co zrobili. To auto nie powinno wiecej kosztowac niz poprzednik bo ladniejsze od niego nie jest.

rzymu, kształty blach, czy mówiąc inaczej - opakowanie, to chyba jedna z ostatnich rzeczy, które mają wpływ na koszt wyprodukowania auta.

 

pzdr

Seb@

 

Miska jest tansza i zaje.... wyglada. I opakowanie udalo sie fajne zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...