Skocz do zawartości

Nowy wrx oraz pakiety 330 i 380 do STI od Prodrive


imprezowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza WRX 2009 będzie wyróżniała się osłoną chłodnicy typu STI, standardowo montowanym pakietem aero, nowym, szarym kolorem obręczy aluminiowych oraz nowym wykończeniem wnętrza. W wersji premium dostępne będzie także pokaźnych rozmiarów okno dachowe.

 

Lanos Lacetti przestał się podobać - dodatki są potrzebne.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mocnym pakiecie prodrive mówiło się od dawna. Ja zakładam, że nie ma sensu go opracowywać tylko po to, by sprzedawać w UK i pojawi się to również w Polsce. Np. jako limitowana seria STI, oferowana tym, którzy wcześniej zakupili STI w sieci dealerskiej SIP :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mocnym pakiecie prodrive mówiło się od dawna

 

o to, to. Ale jesli info w tym newsie jest prawdziwe to wyglada na to, ze beda dwa kity PPP. Jeden tradycyjnie podnoszacy moc o kilkanascie/dziesiat kucy (330HP), a drugi obejmujacy, opocz gwaltownej podwyzki mocy (380HP), rowniez zmiany w zawieszeniu i wygladzie zewnetrznym :!: Módlmy sie teraz, aby Prodrive zalatwilo homologacje europejska :twisted:

 

Np. jako limitowana seria STI, oferowana tym, którzy wcześniej zakupili STI w sieci dealerskiej SIP .

 

nie strasz niepotrzebnie :P PPP samo w sobie zawsze bylo dostepne osobno dla kazdego klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę udać sie po pakiet 380 :mrgreen: bo odłożyłem trochę w związku z niskim spalaniem w MYSZY :wink:

 

wiieeeeem jak będę na McRae gathering to zapytam w Prodrive :!: jakiś upuścik dla pierwszego STI w PL z tym pakietem może wytargam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...