Skocz do zawartości

Impreza Outback


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to i ja się pogubiłem :P

 

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 10:30 pm ]

Harvester no fakt zapomnialem ze na tym forum jakos nie przepada sie za klimatem US spec :twisted:

ups teraz chyba dozywotniego bana dostane :twisted:

Czemu nie ?? Dużo forumowiczów ma auto z US.

 

halo halo to nie ja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj forys przeszedl podwojny przeglad na niby to hamerykanskich lampach

 

A czy możesz proszę przy okazji sprawdzić, jakie literki na tych światłach (przód, tył, kierunki) są? jeśli "E", to ma europejską homologację, mimo, że jest z US (a doczytałem się, że jest to możliwe i niektóre firmy robią na rynek US auta z europejską homologacją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że Ty apal, ja też nie mam. Ale są tu tacy

 

miałam na myśli, że coś zaszwankowało w cytowaniu, to był cytat "ze slonexa", a nie "ze mnie" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz proszę przy okazji sprawdzić, jakie literki na tych światłach (przód, tył, kierunki) są? jeśli "E", to ma europejską homologację, mimo, że jest z US (a doczytałem się, że jest to możliwe i niektóre firmy robią na rynek US auta z europejską homologacją).

 

heh ostatnio siedzialem w garazu i szukalem wszedzie tej literki E nigdzie jej nie znalazlem, ale tez utaj na forum gdzies czytalem ze niekoniecznie ona tam musi byc ot ciekawostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys myslal o sciaganiu auta ze stanow, to mozesz rowniez pod uwage wziasc Legacy w sedanie, od 2005 (MY06) roku ma skladana kanape.

 

Radio w Imprezie to zaden klopot, bo i tak wiekszosc je zmienia na cos lepszego, jest w standardzie 2DIN, wiec mozna spokojnie zalozyc kazde 1DIN + kieszen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, -> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...