Skocz do zawartości

Automatyczne składanie lusterek w Subaru Legacy 2.0, 08.


Navyman

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy,

 

Czy istnieje jakis magiczny sposob (zmiana ustawien komputera???) aby lusterka zewnetrzne składały i rozkładały się z chwila wciskania przycisków na pilocie (zamkniety/otwarty)?

Wciskanie za kazdym razem przycisku na desce rozdzielczej wewnatrz auta to dodatkowa czynnosc, ktora chcialbym wyeliminowac.

Poza tym, czy w/w modelu wystepuje funkcja domykania szyb i szyberdachu zdalnie pilotem? Instrukcja obsługi nic nie wspomina na ten temat, ale wiem z doswiadczeń, że czasami dużo funkcji bywa ukrytych. Czy mozna ja uaktywnic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha

Zapewne Cię rozczaruję ale Inżynierowie z Fuji Heavy Industries Ltd.

nie wpadli na pomysł budowy pojazdu z enigmatyczną funkcją obsługi - sterowania z pogranicza okultyzmu. Jak wiesz gdzie jest fotel kierowcy i to okrągłe przed nim to już jest dobrze? ;) Zatem na Twoim miejscu szukając rozwiazań z "Knight Rider" z Davidem Hasselhoff'em! ;) sięgnąłbym raczej po poradnik Adama Słodowego niż instrukcję obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz jeśli Cię uraziłem

jestem również swieżym posiadaczym Legacy 2.0 i też mam parę uwag zdarzyło mi się juz dwa razy, że przy delikatnym przyspieszaniu występował chwilowy brak reakcji przy wciśniejciu pedału gazu ?! Co może byc przyczyną takiej reakcji a w zasadzie jej braku? Czy może być to związane z tempomatem, jazdą na mokrej nawierzchni, a może zbyt delikatnym traktowaniem "palnika"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja domykania szyb jest powiazana z alarmem a nie z zamkiem centrlanym.Ja doplacalem ze to dodatkowe 200 pln przed wydaniem auta i montazem alarmu.

 

Dzieki za info. U mnie alarmu jeszcze nie ma, wiec to przede mna. W ASO subaru powiedziano mi, że koszt załozenia autoalarmu to 1800zł. Czy Kolega równiez az tyle płacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800zł

 

To chyba jakiś ekstra full biznes klass co mówi dzień dobry i pyta o samopoczucie :shock: Ja wprawdzie dostałem ostatecznie w ramach gratisu ale o ile pamiętam za dość prosty alarm trzeba było zapłacić 600zł. Albo 900zł to było... ale na pewno nie 1800zł bo bym się nawet nie zaczął zastanawiać.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaśpiewali 1500... nie wydaje mi sie zeby u dealera dalo sie taniej zamontowac - w nowym aucie (niestety korzystaja z monopolu i strachu przed problemami z gwarancja). poza tym u dealerow to co jest dostepne to sluzy chyba glownie statystyce w celach ubezpieczeniowych, sa to przewaznie standardowe systemy banalne w złamaniu dla profesjonalistow... Przy uzywanym samochodzie bym sie nie zastanawial tylko zamawiał u specjalistow porzadny, niestandardowy system bazujacy rowniez na odcieciu zaplonu, ktory kosztuje porownywalnie albo i mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO subaru powiedziano mi, że koszt załozenia autoalarmu to 1800zł. Czy Kolega równiez az tyle płacił?

 

ja dostałem razem z autem :mrgreen:

żeby było uczciwie - Koper Warszawa

i jeszcze czujniki cofania

bardzo zadowolony klient :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez kiedys poruszalem ten temat na tutejszym forum ale nic konkretnego nie udalos ei nam ustalic.tez w moim legacy musze pamietac o lusterkach i szybach i jeszcze szyberdachu.no przyznam ze jest to dosc upierdliwe.jak co niektorzy madrzejsi w tym temacie koledzy zaproponowali ze niestety trzeba bedzie rozebrac pol samochodu lacznie z boczkami drzwi i podsufitka zeby pomontowac domykacze.w miedzy czasie pomyslalem jeszcze o innej rzeczy czy taka ingerencja nie spowoduje utraty gwarancji bo jakby nie bylo jest to naruszenie konstrukcji i instalacji elektrycznej samochodu.no wiec jakby znal ktos jakis nieinwazyjny patent to niech zapodaje tu na forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...