Skocz do zawartości

Migajaca kontrolka cruise oraz palący się na stałe CE


wookie76

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. więc tak próbowałem cos znaleść na forum ale nigdzie nie znalazłem dokładnej diagnozy: jestem na morzem i sobie odpoczywam ale od czasu do czasu trzeba sie przejechac po coś do jedzenie... własnie spokojnie sobie jedę kiedy zaczyna migac kontrolka Cruise oraz zapala się na stałe Check Engine. Auto jedzie normalnie. Zatrzymałem się, zgasiłem silnik i po 10 minutach odpaliłem - wszystko wróciło do normy. następnego dnia znowu włącza sie wspomniana para kontrolek i juz nie chce zgasnąc jak za pierwszym razem. Co to może być? Morskie powietrze? Katalizator? Dotankowałem na wszelki wypadek na Statoil i nic nie pomogło. Mam w planie w poniedziałek powrót do domu i nie wiem czy moge śmignąc 500 km w takiej sytuacji. Poziom oleju w normie, wskaznik temp też nic nie pokazjuje niepokojacego.

Forek 2,5T

Dzieki za szybkie odpowiedzi.

wookie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym własnie problem..w okolicach słupska brak takowego warsztatu najblizszy w gdańsku..wstepnie mechanicy z Warszawy powiedzieli że jak jedzie normalnie i jest olej to mozna jechać..ale trochę się pękam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało sie ze to bład 37 - kabelek do sondy lambda. Chyba moge do warszawy jechac spokojnie? Co potem radzicie robić - sprawdzac w serwisie?

Pozdr

 

mozecie rozwinac ten watek z niedokreconymi korkami wlewu paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...