Skocz do zawartości

UWAGA JADĘ!


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na 99% w niedziele jade do Wawki i bede sie krecil po ulicach stolycy tak do czwartku. Obmachywanie, titanie i wszelkie objawy przyjaznego nastawienia mile widziane =)

 

Zastanawiam sie, czy nie skorzystac z okazji i nie postawic Forka w jakims polecanym warsztacie regeneracji maglownicy - czy tez moze lepiej poczekac, az zacznie stukac nawet na prostym (w tej chwili stuknie tylko na duzej nierownosci z bardziej skreconymi kolami, ale nic nie cieknie). A moze jakos inaczej spozytkowac te wizyte?

 

Wiem! Czy ktos w stolycy ma sonde AFR, tudziez moze zmierzyc mi cisnienie paliwa zapodawane przez pompe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, współczuję... pustynia, co najwyżej zaczepi Cię bmw... 20-letnie :neutral:

Fakt, chyba ani jednego Subaru nie widziałem, prócz mojego :mrgreen: Ale przynajmniej się nie niszczą, bo drogi tam tragiczne :evil:

Od Poniedziałku znów tam będę siedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Corsą C żony z nią i psiakiem na pokładzie dziś ZAKOPANE później zalew czorsztyński i nawrotka. trasa żywiec->Korbielów->Słowacja->Chochołowy->Zakopiec_>zalew ;)

 

jak ktoś przypadkiem będzie w zakopcu to proszę o tel lub sms 515 286 506 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro lecę z Poznania na Hel, jeszcze nie wiem którędy, ale pewnie Czarnków->Piła->Szczecinek->Kościerzyna, a dalej jak navi poprowadzi :mrgreen: Chyba że wybiorę mniej krajobrazową trasę przez Bydgoszcz krajowom 5->1 i przez 3 miasto.

Wybieram się Mx5, tylko pogoda chyba nie dopisze żeby jechać bez dachu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...