Skocz do zawartości

UWAGA JADĘ!


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo osób marudzi, że są niedostrzegani, nikt im nie macha, nie odmachuje... :wink:

Postanowiłem więc wam ułatwić sprawę i stworzyć wątek gdzie będziemy się ostrzegać/uprzedzać o możliwości kontaktu na drodze.

 

Ja zaraz jadę z Centrum do Lipkowa i głównie będę poruszał się Górczewską, tak więc uważajcie :idea:

... zabrać kogoś? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja macham wylacznie zaturbionym Imprezom i nic tego nie zmieni, nawet jakbym poznal plan dnia wszystkich Foresterow i Legacy w miescie :roll: :twisted: :wink:

Klapsie fajny temat, w koncu zaistniales :cool: :mrgreen: zatem dzisaj robie POM po warszawskich mordowniach, trasa jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na stary... kto mi pomacha?

 

w sumie to nie wiem czy jest sens sie do niektorych przyznawac :roll: np do tych dwoch typow, jednego w niebieskim STI i drugiego w srebrnym GT kombi, ktorych widzialem w srode na Al. Krakowskich wyprzedzajacych zatoczka dla autobusow... czy w Warszawie to normalne ze tak sie jezdzi subarakami? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np do tych dwoch typow, jednego w niebieskim STI i drugiego w srebrnym GT kombi, ktorych widzialem w srode na Al. Krakowskich wyprzedzajacych zatoczka dla autobusow... czy w Warszawie to normalne ze tak sie jezdzi subarakami? :???:

 

Dla niektórych pewnie normalne.. Ale może niech się sami wypowiedzą.. :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ide przeparkowac auto... :roll:

Lipków, Kontuszowa 13, pasi? :razz:

 

Jutro III Poprzeczna18a

 

 

Dodam jeszcze, że niezłą wiochę zrobiłem w Starych Babicach, ślisko, zakręt 110 stopni, ciągnę ręczny, mocno bo czasem działa :roll: , szybko puszczam i pełna pi... , no i obróciło :mrgreen:

wszyscy zatrzymali się w bezpiecznej odległości i zrobili mi miejsce na kolejną nawrotkę, bo przecież pomyliłem kierunki :wink: wszyscy wyglądali tak :shock: , a ja tak :oops: , po chwili tak :cool:

:lol:

 

 

Radekk, pozdro, ale ja Ciebie nie widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zamiast kiwania można kciuk pokazać w górze, bo miałem taki przypadek w Jeleniej jakiś miesiąc temu:

 

Podjeżdżam swoją 40-ką na czerwone, obok na pasie stoi czerwony GT lub GL nie pamiętam (podjeżdżam od strony pasażera). W środku driver obok ładna pani. Oczywiście jako maniak marki gapię się na bok dłuższą chwilkę, aż mi łeb nie odpadnie. Nagle ładna pani sie odwraca i patrzy na mnie. Ja zero zmieszania i dalej na bok, no to pani do drivera pewnie powiedziała w stylu: "ten gość z boku sie lampi". Gość odwraca się w moją stronę - ja kciuk do góry on uśmiech, bo chyba załapał o co biega, zapaliło sie zielone i pojechaliśmy :mrgreen:

 

Jeśłi kolega tu zagląda to pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo z szanownych kolegów wypuszczałem dzisiaj z BP w Jeleniej Górze - czarne STI na wrocławskich blachach, potem jechało estakadą w stronę Wrocka? - jechałem srebrnym volvo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...