Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczaił się wilk na czerwonego kapturka. Gdy dziewczynka nadeszła, wilk rzucił się na nią i zgwałcił. Spodobało m u się, to ją zgwałcił jeszcze raz, i jeszcze raz. Po kilku następnych razach pada wycieńczony obok Kapturka.

Czerwony Kapturek unosi się na łokciach i spokojnie pyta:

- Wilku, masz ty chociaż zaświadczenie, że nie jesteś chory na jakiegoś syfa?

- Pewnie, że mam!

- No, to możesz je spokojnie podrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz sie ma w komunistycznej Polsce. Do fabryki maszyn rolniczych w Radomiu przyjezdza Prezydent USA Ronald Reagan. Wita sie z dyrektorem fabryki i mowi:

 

- no fajnie fajnie tu u Was na zakladzie, dobrze idzie produkcja widze, a ten no.. jest Maliniak moze na zakladzie ?

 

Dyrektor sobie mysli kurde, po co Maliniak prezydentowi USA.. przeciez to jest zwykly mechanik no ale mowi ze jest i zaprowadza go do niego. Za chwile patrzy a tu Maliniak z Reaganem sie obsciskuja jak starzy znajomi gadaja i pija wodke. Po wyjezdzie prezydenta pyta Maliniaka:

 

- Maliniak skad wy sie znacie z prezydentem USA

- a bo ja panie dyrektorze to wszystkich znam.

- a co Wy mi tu opowiadacie...

 

 

Po miesiacu do fabryki przyjezdza Breżniew, przywodca ZSRR.. spotyka sie z dyrektorem i mowi

 

- no fajnie fajnie tu macie na zakladzie produkcja idzie dobrze... a jest ten no Maliniak moze na zakladzie ?

 

Dyrektor po raz kolejny oslupial, no ale zaprowadzil Brezniewa do Maliniaka.. patrzy a tu sie witaja jak starzy znajomi pija wodke smieja sie.. po wyjezdzie Brezniewa pyta maliniaka

 

- A skad Wy sie z nim Maliniak znacie ?

- a bo ja to znam wszystkich slawnych ludzi panie dyrektorze

- zaloze sie Maliniak ze Papieza to nie znacie

- Papieza ? przeciez to moj dobry znajomy..

- tak no to zaklad o 500 000 USD

- ok

 

no i pojechali do Rzymu stoja na placu SW Piotra, Papiez przemawia z okna i maliniak mowi

 

- Dyrektor tu poczeka ja pojde do Papieza poblogoslawic ludzi

 

po chwili dyrektor patrzy a tu maliniak blogoslawi razem z Papiezem ludzi z okna.. Maliniak wraca do dyrektora a ten nieprzytomny lezy na Ziemi.. cuci go i mowi

 

- dyrektorze nie no niech pan sie ocknie nie trzeba mi tej kasy oddawac, ja sie ciesze ze na wakacjach bylem

- nie nie.. to nie o kase chodzi

- a o Co ?

- 2 arabaów stalo kolo mnie i sie pytali kto to jest ten w białym kitlu obok maliniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch facetów poszło na golfa, chcąc szybko rozegrać partię, ale przed nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego:

- Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić?

Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca.

Pierwszy pyta:

- Co się stało?

- Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć!

- Ok, rozumiem, jasne. Pierwszy podszedł do połowy boiska, zatrzymał się i też wraca.

Drugi pyta go:

- No, co jest??

- Jaki ten świat mały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki.

Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony.

W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większośc jego czasu i energii.

Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych.

 

Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego.

Kto to taki?

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Oczywiście:

Gargamel

 

Wszelkie podobieństwa, o ile są, do osób faktycznie istniejących, były rzecz jasna, niezamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest subaru na zdjęciu w artykule.

 

Dlaczego jest fioletowy, a nie ma wiśniowego? :roll:

 

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zwłaszcza przy zakupie aut tanich często kolor nie był wybierany przez użytkowników, a przez "promocję" itp. Teraz pewnie też dodatkowe 2 miesiące oczekiwania potrafią zmienić pierwotny wybór.

 

Jednym słowem: Głupie. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest subaru na zdjęciu w artykule.

 

Dlaczego jest fioletowy, a nie ma wiśniowego? :roll:

 

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zwłaszcza przy zakupie aut tanich często kolor nie był wybierany przez użytkowników, a przez "promocję" itp. Teraz pewnie też dodatkowe 2 miesiące oczekiwania potrafią zmienić pierwotny wybór.

 

Jednym słowem: Głupie. :razz:

 

Witula moze czas sie przebadac pod katem rozpoznawania kolorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest subaru na zdjęciu w artykule.

 

Dlaczego jest fioletowy, a nie ma wiśniowego? :roll:

 

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zwłaszcza przy zakupie aut tanich często kolor nie był wybierany przez użytkowników, a przez "promocję" itp. Teraz pewnie też dodatkowe 2 miesiące oczekiwania potrafią zmienić pierwotny wybór.

 

Jednym słowem: Głupie. :razz:

 

Witula moze czas sie przebadac pod katem rozpoznawania kolorow

 

Zawsze wiedziałem, że jak na faceta moje zdolności w rozróżnianiu (nie mylić z nazywaniem, bo to potrafią tylko co bardziej owocowi) kolorów są na poziomie elitarnym, ale żeby się z tego powodu od razu badać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest subaru na zdjęciu w artykule.

 

Dlaczego jest fioletowy, a nie ma wiśniowego? :roll:

 

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zwłaszcza przy zakupie aut tanich często kolor nie był wybierany przez użytkowników, a przez "promocję" itp. Teraz pewnie też dodatkowe 2 miesiące oczekiwania potrafią zmienić pierwotny wybór.

 

Jednym słowem: Głupie. :razz:

:mrgreen:

 

Ja nie wiem Witku, jakie zdjecie się u Ciebie wyświetla :shock: . Niestety nie da się powiększyć fotki, ale na moim ekranie widzę raczej kolor czerwony, tyle że mam problem z określeniem odcienia...hmmm... amarantowy? Burgund raczej nie, może to karmazyn? Albo karminowa czerwień? :razz:

:wink:

 

przy tym wymiekam - posiadacze kotow wiedza o co chodzi

 

http://youtube.com/watch?v=FMXCuW9LDps

hahaha :mrgreen:

Uprzedziłeś mnie, właśnie chciałam to wkleić :grin: . Czy wszystkie koty zachowują się tak samo? U mnie wypisz wymaluj :grin: . Ufff..., całe szczęście nikt w rodzinie nie gra w baseball :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest subaru na zdjęciu w artykule.

 

Dlaczego jest fioletowy, a nie ma wiśniowego? :roll:

 

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zwłaszcza przy zakupie aut tanich często kolor nie był wybierany przez użytkowników, a przez "promocję" itp. Teraz pewnie też dodatkowe 2 miesiące oczekiwania potrafią zmienić pierwotny wybór.

 

Jednym słowem: Głupie. :razz:

:mrgreen:

 

Ja nie wiem Witku, jakie zdjecie się u Ciebie wyświetla :shock: . Niestety nie da się powiększyć fotki, ale na moim ekranie widzę raczej kolor czerwony, tyle że mam problem z określeniem odcienia...hmmm... amarantowy? Burgund raczej nie, może to karmazyn? Albo karminowa czerwień? :razz:

:wink:

 

Subaru na zdjęciu w artykule jest czerwone, natomiast wśród wymienianych kolorów jest fioletowy, a nie ma wiśniowego. Nie dość, że z kolorami to jeszcze z czytaniem mają problemy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym wymiekam - posiadacze kotow wiedza o co chodzi ;)

 

http://youtube.com/watch?v=FMXCuW9LDps

 

... poprawiłeś mi tym filmikiem humor .

Gościu tylko trochę przegiął z tym ulubionym sprzęcikiem każdego miłego i uczynnego chłopca zwanego dresikiem .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...