Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Mętne tłumaczenie szefa policji :mrgreen:

http://wiadomosci.onet.pl/1501741,69,item.html

 

tlumaczenie jak tlumaczenie się, ale z dopisków pod tekstem to się uśmiałem nieziemsko... Zwłaszcza jak gość pisze, że jechał chyba coś 350 mustangiem po polskich drogach... no chyba km/dobe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam już alergię na Tele2. Gnojki dzwonią co najmniej raz w tygodniu i namawiają...do zrzygania...

 

znaczy sie ze mamy do czynienia z glosem narodu, szkoda ze kolo z callcenter musial wysluchiwac zamiast ludzie ktorzy wymyslili taki system pozyskiwania "klientow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam już alergię na Tele2. Gnojki dzwonią co najmniej raz w tygodniu i namawiają...do zrzygania...

Jak dobrze nie mieć telefonu stacjonarnego :twisted:

 

Popieram... Też stacjonarnego nie mam i jestem bezstresowym człowiekiem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam, bo od 3 miesięcy TP załatwia przeniesienie numeru. Już mnie to bawi, a nie denerwuje. :twisted:

A na dodatek non stop do mnie wydzwaniają i pytają, czy chcę zainstalować neostradę. Wcześniej sami stwierdzili, że nie ma warunków technicznych. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie.. sytuacja wyglądała tak.

Przeniosłem się. Miałem ważną umowę na neostradę. W związku z tym, by nie płacić kary za zerwanie umowy, postanowiłem przenieść sobie telefon wraz z neostradą do nowego miejsca. I ... zaczęło się od tego, że w nowym miejscu sprawdzili i wyszło TP, że nie da się podłączyć neostrady. Telefonu do dzisiaj (od stycznia) mi nie przenieśli, a wydzwaniają do mnie z superofertą na neo. :mrgreen:

1. Nie mam jeszcze telefonu.

2. Nie ma podobno warunków technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam 400m za wawa w kierunku piaseczna. I jak sie przenioslem to zadzwonilem do telekomplikacji polskiej zeby popytac o neostrade (wlasnie wchodzila na rynek) Dowiedzialem sie, ze nie moga mi zalozyc neostrady bo centrala ktora obsluguje moj rejon nie jest do tego przystosowana. Zalozylem sobie wiec internet radiowy i nie narzekam, a wrecz bardzo to sobie chwale. I tu puenta: po 4 latach (slownie: czterech latach) dzwonia do mnie z tepsy i z tryumfem obwieszczaja, ze zmodernizowali ta centrale, i ze teraz juz moga do mnie przyslac montera. Obsmialem sie jak norka, bo oni chyba naprawde mysleli, ze ja przez 4 lata bede czekal az mi dadza mozliwosc korzystania z neo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...