Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.

kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta

-a co robicie z niedopalonymi resztkami świec?

-wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świecę za darmo.

-aha..

po chwili namysłu

- a co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?

-wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo

-aa..

myśli myśli i ... w końcu

- a co robicie z tymi wszystkimi napletkami po

obrzezaniu?

-wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do

Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam chuja na kontrole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A penguin walks into an auto repair shop. "There's oil all over the motor and I have to add oil every day," she says. The mechanic says it will take an hour to check out so the penguin leaves.

 

It's a hot day, and not being an African penguin [wikipedia.org] doesn't like the heat and decides to get an ice cream cone to cool off.

 

Of course, hot as it is it drips all over her chest. An hour later she goes to check on her car.

 

"Looks like you blew a seal," the machanic says.

 

"Oh, no," laughs the penguin, "That's just ice cream."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak coś wrzucę aby rozluźnić atmosferę

 

Przegląda się facet w lustrze i widzi siebie, umięśnionego, opalonego, pięknego faceta. Tylko przyrodzenie jakieś blade. Postanowił iść na plaże, zakopał się w piasku, tylko przyrodzenie wystawił na słońce. Przechodzą dwie staruszki, jedna z nich, laską szturcha wystającego penisa i mówi do drugiej:

jak miałam 15 lat nie wiedziałam co to

jak miałam 20 lat bałam sie tego

jak miałam 30 lat kochałam to

jak miałam 40 lat szalałam za tym

jak miałam 60 lat zapomniałam co to jest

 

a teraz mam 70 lat, to rośnie na dziko a ja się k...wa schylić nie mogę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA PODEJRZANYCH:

 

Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej.

 

 

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny?

Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.

 

 

Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecam odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach.

Skąd się wzięło to "klapnięte uszko"

 

 

Coralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple się lubią przebierać. Coralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?

 

 

Bolek i Lolek - Tola to przykrywka.

 

 

Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie.

 

 

Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.

 

 

Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic ma. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People.

 

 

JEDYNI SPRAWIEDLIWI:

Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ, Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów.

UWAGA! Rumcajs ma jednak wady - niszczy środowisko naturalne strzelając z żołędzi. Hmm

 

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tutaj ale się dzisiaj uśmiałem, znajomy który za 20-staka mi czasami trawę kosi na ogródku, mówi że znalazł u mnie w garażu olej do mojej kosiarki i już nie muszę kupować. Idę z nim do tego garażu zaciekawiony czym on tą kosiarkę zalał bo nie przypominam sobie kupna oleju do kosiarki a on mi pokazuje piękne opakowanie po Motulu 15W50 :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Jutro ją odpale chyba będzie ciszej chodzić, co ?!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.

Ja słyszałem, że jeszcze na dodatek onanista.

 

Ale żeby zmienić nieco temat. Zobaczcie co udało mi sie uwiecznić jakiś czas temu: :lol:

schowek01wj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...