Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Kristofor napisał:

On w dowodzie miał Andreas Nikolaus Lauda. A ja mówię ze w dowodzie Niki Kowalski wpisane ;)

wiem, po prostu przypasowało mi do zdjęcia i spojrzenia Laudy;)

Czasami samo imię jeszcze nie jest złe, ale w połączeniu z nazwiskiem już trochę śmiesznie, właśnie jak widzę takie Vanessy, Szonów, itp i jakieś typowo polskie nazwisko. Choć czasami w drugą wychodzą fajne połączenia i nie musi to być wymyślne imię, bo dla przykładu samo imię Maja niby nic nadzwyczajnego, ale jak na nazwisko się ma Pszczółka to już połączenie zabawne

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, taxus napisał:

W kontekście imion, ostatnio spotkałem się z imieniem Fredzimierz, aż musiałem sprawdzić, czy to nie była omyłka pisarska, a nie wspomnę o synach Maddoxie i Lennoxie :lol:

Mam znajomego, Dezyderiusz brzmi jego imię. 

Oryginalne, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

Czasami samo imię jeszcze nie jest złe, ale w połączeniu z nazwiskiem już trochę śmiesznie, właśnie jak widzę takie Vanessy, Szonów, itp i jakieś typowo polskie nazwisko.

 

True story (firmowa książka adresowa outlook/exchange):

Denis Serweta

Kiara Czupryna

 

A z czasów szkolnych pamiętam:

Olaf Gruszka

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, radekk napisał:

czasami w drugą wychodzą fajne połączenia i nie musi to być wymyślne imię, bo dla przykładu samo imię Maja niby nic nadzwyczajnego, ale jak na nazwisko się ma Pszczółka to już połączenie zabawne

miałem kiedyś pracownika o nazwisku Krzysztof i w kwestionariuszu osobowym w pozycji imie i nazwisko ojca wpisał Krzysztof Krzysztof i to nie była pomyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...