Skocz do zawartości

Nowe terminy Modlin 2.08, 30.08.2008


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie wiele potworow szykuje sie na 30 ale na 2 tez zapraszamy. Na dzien dzisiejszy jest okolo 8 aut potrzeba jest miej wiecej 15 lub 18 by mozna bylo wszystko dopiac. mapka nowych miejsc i tras bedzie na stronie 4race. ma podobno padac w sobote wjec zapraszamy.

na 2 przewidziane jest male upalanko plus szkolenie z doskonalenia jazdy wiec jest w czym wybierac.

 

Pozdrawiamy 4race :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paradoks polega na tym, że on ją katuje poza torem :mrgreen:
jak wszyscy wiemy skutecznie

 

ja odpadam 2-go, trwaja negocjacje dotyczace 30 ale jestem dobrej mysli - choc musze wycyganic tez 31 a to moze byc trudne :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 31, 2008 2:00 pm ]

4race, mozecie ustawic probe tak aby nie zamykac obrotomierza na 4ce, ostatnio mam jakies stany lękowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, carfit - będziecie w tą sobotę?

Słyszałem, że foreks pojechał do Bułgarii na wakacje z rodzicami, więc go chyba nie będzie :roll: :mrgreen:

 

adamusmax - naprawiłeś juz turbowannę?

 

Wszystko na to wskazuje że tak, ale raczej gościnnie, bo bede w Wa-wie ale bez swojego autka :cry: za to Verta potworem :wink: może go dotrzemy i sprawdzimy jak remont się udał :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to Verta potworem może go dotrzemy i sprawdzimy jak remont się udał

to prosze dzialac bo zgodnie z propozycją Bolka pare postow wyzej /i ewentualnością, ze moje auto nadal bedzie odpoczywało/, nie chcialbym wsiadac do niesprawdzonego sprzetu :razz: . Prosze rowniez nie nadwyrezac hamulcow tylko napier......lac ile wlezie :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

 

Panowie zajmujemy się organizacją imprez przy ilości samochodów nie mniejszej niż 15 aut. Dotychczas zgłosiło się 8 aut więc czekamy na dalsze zgłoszenia :). Czekamy do godziny 12, niestety po tym czasie będę zmuszony odwołać co-drive.

 

serdecznie pozdrawiam,

z większością widzimy sie 30-go:) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

 

Panowie zajmujemy się organizacją imprez przy ilości samochodów nie mniejszej niż 15 aut. Dotychczas zgłosiło się 8 aut więc czekamy na dalsze zgłoszenia :). Czekamy do godziny 12, niestety po tym czasie będę zmuszony odwołać co-drive.

 

serdecznie pozdrawiam,

z większością widzimy sie 30-go:) :mrgreen:

 

 

Pytanko w jakich godzinach jest zplanowana cała imprezka???? jestem chętny , tylko mam jutro autko do odbioru z warsztatu!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...