Skocz do zawartości

Silnik do Legasia Out 97---w automacie!!!!!!


kamson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

spotkala mnie dzis niestety dosc przykra rzecz. na trasie cos mi zachrobotalo zaskrzypialo troche mocy stracilo i sie zatrzymalo:(. W zasadzie odpalac mogłem a nawet i jechac ale tak cos walilo w silniku ze nie mialem serca go katowac zresztą pewnie skonczyloby sie to totalnym postojem.....

Moje pytanie polega do Was na tym .jaki silnik (przedzial rocznikowy , model) pasuje do mojego....myslalem o remoncie ale troche duzy koszt, z drugiej strony boje sie tez ze trafie na jakiegos trupa...ale na razie raczej wymiana wchodzi w gre.

Prosilbymym aby odpisali mi ludy ktorzy naprawde wiedza jaki do czego pasuje....przypomne Legacy Outback 97 rok automat ....2,5 oczywiscie...

 

z gory serdeczne dzieki

 

[ Dodano: Pią Lip 11, 2008 12:24 am ]

..i jeszcze jedno pytanko

 

czy zdrza sie komus kto ma skrzynke aut ze czasami zawiesz sie na chwile i nie schodzi na wyzszy bieg podczas odpuszczania gazu, lub podczas dodawania nie przełącza sie z 3 na 4 tylko idzie az do 5000obr/min??wtedy jak na chwile zdejme noge z gazu czy wlacze power wszystko wraca do normy.dzieje sie to bardzo sporadycznie ale..... czy to normalne czy cos powaznego ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdrza sie komus kto ma skrzynke aut ze czasami zawiesz sie na chwile i nie schodzi na wyzszy bieg podczas odpuszczania gazu, lub podczas dodawania nie przełącza sie z 3 na 4 tylko idzie az do 5000obr/min??wtedy jak na chwile zdejme noge z gazu czy wlacze power wszystko wraca do normy.dzieje sie to bardzo sporadycznie ale..... czy to normalne czy cos powaznego ...???

 

jesli to cos pomoze to mialem to w passacie Vr6 automat

 

problem rozwiazal demontrza i wymycie i wypolerowanie gniazd elektrozaworow - nie pytaj jak to zrobic bo nie wiem - kosztowalo 250PLN + wymiana oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...