Skocz do zawartości

jedziemy na sanki


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, ja już płozy wypolerowałem i nasmarowałem, jutro idę po plandekę z dziadka Żuka (na spadochron) i kombinuję dobrą czapę, coby telefon był się wsunął i nie wypadł (wzorem chłopaków, też nagrywali filmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, :shock: :shock: :shock:

O M F G ! Szok. :shock:

 

Odpaliłem film i z początku myślałem, że goście sobie będą z tymi glajdami co jakiś czas podkakiwać. A tu nagle... bum w powietrze. :shock: Kiladziesiąt (conajmniej) metrów ponad ziemią na takiej szmatce przy takiej prędkości. Wielkie wrażenie, dobry film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, bo prognozy są obiecujące..... :mrgreen:

Pewnie gdybym miał teraz wolne to siedziałbym już na jakimś lodowcu.

 

Chyba pora wyciągnąć lotnie i zacząć latać chociaż w okolicy

w Poznaniu wysokie bloki macie, ja nie mam tak dobrze :/ nawet haka w aucie brak :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu wysokie bloki macie, ja nie mam tak dobrze :/ nawet haka w aucie brak :cry:

Do motolotni nie potrzebujesz wysokiego bloku. My startujemy z pola, tylko czekam na żniwa, bo nie będę sobie po zbożu biegał

o, widzę, że kolega na poważnie o motolotniarstwie. zawsze chciałem spróbować, nie tylko tego ze sportów powietrznych :) najbardziej pociąga mnie skok ze spadochronem i szykuję się żeby skoczyć gdzieś latem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poczekam, ale już niedługo. Wtedy dam znać. A ile bierzesz od hektara, bo nie wiem czy nie opłaca mi się jednak wziąć kombajn :wink:

Stary jaki kombajn ? Nie ma kombajnu na świcie co by Ci lepiej niż ja to wykosił :P

 

A co do ceny to się dogadamy, jako, że znam Cię z forum :P :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, widzę, że kolega na poważnie o motolotniarstwie. zawsze chciałem spróbować, nie tylko tego ze sportów powietrznych :) najbardziej pociąga mnie skok ze spadochronem i szykuję się żeby skoczyć gdzieś latem ;)

Poważnie to może nie, ale często przyjeżdżają do mnie polatać, bo mają otwartą przestrzeń i nikt o nic się nie będzie pluł, to trochę się wkręciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kiladziesiąt (conajmniej) metrów ponad ziemią na takiej szmatce przy takiej prędkości. Wielkie wrażenie, dobry film.

Spokojnie, to tylko tak strasznie wygląda przez ten obiektyw super szerokokątny. Oczami "lotnika" to może nie ma takiej grozy. :wink:

A może jednak jest jeszcze straszniej? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kiladziesiąt (conajmniej) metrów ponad ziemią na takiej szmatce przy takiej prędkości. Wielkie wrażenie, dobry film.

Spokojnie, to tylko tak strasznie wygląda przez ten obiektyw super szerokokątny. Oczami "lotnika" to może nie ma takiej grozy. :wink:

A może jednak jest jeszcze straszniej? :mrgreen:

Nie ma strachu, generalnie jak dla mnie lajcik. Naprawdę nie wygląda to tak strasznie. Przynajmniej jak dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak strasznie wygląda przez ten obiektyw super szerokokątny. Oczami "lotnika" to może nie ma takiej grozy.

A może jednak jest jeszcze straszniej?

Że rybie oko zniekształca to ja wiem ale popatrzcie na moment 1:00... może chcecie powiedzieć, że zawodnik leci pół metra nad ziemią? :shock: :twisted: Niesamowite to jest również z powodu, że z tego śniegu wystają raz po raz (a właściwie przeważąją na stoku) gołe skały. :shock: Oglądam i oczom nie wierze.

 

Nie ma strachu, generalnie jak dla mnie lajcik.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...