Skocz do zawartości

4 RAJD LOTOS BALTIC CUP


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

4 Rajd Lotos to mój pierwszy start w pucharze PZM . Nigdy nie miałem doczynienia z tego typu oesami i miałem poważne obawy czy aby napewno startować.

Jak na debiut rajd w którym pojechaliśmy był wymagający dla kierowcy jak i dla sprzętu .

Rajd dla nas zaczął się już w czwartek gdzie o godzinie 5 nad ranem wyruszyliśmy z całą załogą w kierunku Gdańska .

 

916c9f343ebb17d4.jpg

 

O godzinie 14 udaliśmy się na zapoznanie i opis oesów które przygotował nam organizator .

Lotos składa się z 3 odcinków jechanych dwa razy .Najdłuższy odcinek miał 16 km i był bardzo trudny technicznie .

Piątek po badaniach kontrolnych

0daef6ac878b5044.jpg

 

wzięliśmy udział w Prologu na stadionie szutrowym w centrum Gdańska.

ebc2f02e7cceda09.jpg

 

Wynik który zanotowaliśmy

na prologu nie dawał wielkiej satysfakcji więc nie załamując rąk drugiego dnia wzięliśmy się do pracy .

 

ec1053863d8e691e.jpg

 

Sobota nie zaczęła się szczęśliwie dla pewnego kibica który uległ wypadku . Skutkiem tego było odwołanie odcinka i skierowanie pucharu PZM na drugi odcinek zwanym PIEKIEŁKIEM.

Długie oczekiwanie na start i liczne rozmowy odstresowały mnie i odcinek przejechałem wyluzowany notując całkiem niezły czas.

 

c0fceaaebb0e856em.jpg

 

8ad6841a7f23f215.jpg

 

0ac5a4337cb826ba.jpg

Po 3 oesie miałem 23 sekundową przewagę w klasie RWD 3 i zostało mi tylko dojechać i dowieść wynik do mety .

Cel został osiągnięty i już po zjeździe z ostatniego oesu mieliśmy przyjemność wjechania na rampę i odebrania Pucharu za zajęcie pierwszego miejsca.

 

f798c1b8501446f8.jpg

 

Nie uniknęliśmy tzw BK2 na którym rozebrano nam samochód celem sprawdzenia czy aby wszystko mamy wg homologacji . Badania kontrolne przeszliśmy pozytywnie i już mogliśmy się cieszyć

wygraną .

 

Jesteśmy szczęśliwi że udało nam się ukończyć rajd no i przy okazji zająć pierwsze miejsce w klasie RWD3.

 

Samochód który przygotował nam Jarek spisał się na 6 z pluseeem . Pilot też mnie nie zawiódł i spisał się rewelacyjnie .

Po drugim odcinku urwaliśmy tłumik i Piotrek musiał podnieść głos bym dokładnie wszystko usłyszał .

433a2f58824f58fd.jpg

bd87a8dcced36fc2.jpg

ba177fc843ab0e01.jpg

 

Na pochwałę tez zasługuje nasz serwis który był przygotowany perfekcyjnie i tu chciałbym podziękować za trud i poświęcenie które włożyli w cały rajd.

Wielkie podziękowania dla

Jarka , Roberta , Dawida którzy czuwali nad wszystkim podczas wizyty naszej rajdówki w serwisie .

 

Dodatkowo chciałbym podziękować firmie FELIX 2 firmie Globart i portalowi Podlaski sport jak i Bstok.pl

 

a765f82848ef7464.jpg

 

5178d734895c8639.jpg

234a9cc1c54f52ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix dzięki za walkę do końca:)

Gratulacje za mega debiut. Następnym razem bardziej się zepnę...4 sekundy...hehehe

pozdr :wink:

 

no walka była super , jak będzie tyle bemek to jest z kim się ścigać . Przy okazji pare przednołapów pojechaliśmy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...