Skocz do zawartości

Instrukcja do Tribeci 2008


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy i ewentualnie gdzie i za ile można kupić instrukcję oryginalną do Subaru Tribeci rocznik 2008? Już niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem sprowadzonej takowej z USA i pomimo, że angielski znam conajmniej dobrze to lepiej czułbym się mając ze sobą instrukcję po polsku... Z góry dzięki za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, sry, ale nie wiedziałem, że tyle kosztują instrukcje obsługi Subaru. W innych salonach dostawałem za darmo, jak widzieli, że jeżdżę ich marka (obojętnie skąd by nie był samochód :P )

 

ja jeszcze się z tym nie spotkałem, za darmoche to kopa w d... można dostać i to też już rzadko :mrgreen:

 

ogólnie jest kilka różnic w instrukcjach UE i US ale warto mieć i poczytać. w każdym ASO można zamówić, chyba że są na miejscu. Koszt mniej więcej 130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Żeby zaraz tej instrukcji na makulaturę nie przerobić to by się autko do tego przydało :) Nie da się ukryć... A co do zakupu w salonie w PL to bardzo chętnie, ale na razie za równowartość jednej Tribeci w PL mogę prawie dwie w USA kupić... W takim dziwnym kraju żyjemy...

 

[ Dodano: Czw Lip 17, 2008 5:51 pm ]

No i popatrzcie... Mi w ASO w Rzeszowie podali cenę 170 PLNów... I teraz się tak zastanawiam, czy Wasze ceny były orientacyjne (w sensie nie do końca dokładne), czy też może ASO Rzeszów ma swój cennik... A le ja się dowiem :???: Bo to ważne na przyszłość... :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lip 19, 2008 1:08 pm ]

Wita ponownie, dzwoniłem do centrali w Krakowie... Tam powiedzieli mi, że ta instrukcja jeszcze nie istnieje. Czy to jest możliwe, żeby w saonie Rzeszowie mieli już instrukcję a w Krakowie w cenrtali jeszcze nie bo dopiero jest w druku... Czy to jest normalne w Subaru? Bo ja na dzień dobry mam dziwne uczucie, że jest delikatnie rzecz biorąc bałagan na linii ASO (w tym przypadku Rzeszów) - Centrala. Miałem kilka innych marek wcześniej i nigdy nie spotkałem się z czymś takim... A auta jeszcze nie mam.. :mad: Strach pomyśleć co może być później :roll:

 

Ale i tak nie mogę się doczekać mojej pierwszej Subarki :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...