Jump to content

Instrukcja do Tribeci 2008

mbijos
 Share

Recommended Posts

Czy i ewentualnie gdzie i za ile można kupić instrukcję oryginalną do Subaru Tribeci rocznik 2008? Już niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem sprowadzonej takowej z USA i pomimo, że angielski znam conajmniej dobrze to lepiej czułbym się mając ze sobą instrukcję po polsku... Z góry dzięki za odpowiedzi...

Przemeq, sry, ale nie wiedziałem, że tyle kosztują instrukcje obsługi Subaru. W innych salonach dostawałem za darmo, jak widzieli, że jeżdżę ich marka (obojętnie skąd by nie był samochód :P )

Przemeq, sry, ale nie wiedziałem, że tyle kosztują instrukcje obsługi Subaru. W innych salonach dostawałem za darmo, jak widzieli, że jeżdżę ich marka (obojętnie skąd by nie był samochód :P )

ja jeszcze się z tym nie spotkałem, za darmoche to kopa w d... można dostać i to też już rzadko :mrgreen:

ogólnie jest kilka różnic w instrukcjach UE i US ale warto mieć i poczytać. w każdym ASO można zamówić, chyba że są na miejscu. Koszt mniej więcej 130 zł.

oczywiście że mógłbyś otrzymać za darmo - wystarczy zakupić auto w salonie na terenie PL

To nie jest tak. Instrukcja kosztuje 3x 000 EUR / 4x 000 EUR. Do niej dostajesz w promocji samochód marki subaru :mrgreen:.

Tak... Żeby zaraz tej instrukcji na makulaturę nie przerobić to by się autko do tego przydało :) Nie da się ukryć... A co do zakupu w salonie w PL to bardzo chętnie, ale na razie za równowartość jednej Tribeci w PL mogę prawie dwie w USA kupić... W takim dziwnym kraju żyjemy...

[ Dodano: Czw Lip 17, 2008 5:51 pm ]

No i popatrzcie... Mi w ASO w Rzeszowie podali cenę 170 PLNów... I teraz się tak zastanawiam, czy Wasze ceny były orientacyjne (w sensie nie do końca dokładne), czy też może ASO Rzeszów ma swój cennik... A le ja się dowiem :???: Bo to ważne na przyszłość... :mrgreen:

[ Dodano: Sob Lip 19, 2008 1:08 pm ]

Wita ponownie, dzwoniłem do centrali w Krakowie... Tam powiedzieli mi, że ta instrukcja jeszcze nie istnieje. Czy to jest możliwe, żeby w saonie Rzeszowie mieli już instrukcję a w Krakowie w cenrtali jeszcze nie bo dopiero jest w druku... Czy to jest normalne w Subaru? Bo ja na dzień dobry mam dziwne uczucie, że jest delikatnie rzecz biorąc bałagan na linii ASO (w tym przypadku Rzeszów) - Centrala. Miałem kilka innych marek wcześniej i nigdy nie spotkałem się z czymś takim... A auta jeszcze nie mam.. :mad: Strach pomyśleć co może być później :roll:

Ale i tak nie mogę się doczekać mojej pierwszej Subarki :D:lol: