Skocz do zawartości

drzwi bez ramek


wil3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, Subaru zrezygnowalo z bezramkowych drzwi w nowej imprezie, co natomiast mnie ostatnio zaskakuje, inni producenci wrecz przeciwnie - dodaja do swoich samochodow ten gadzet i nie mowie o nadwoziach typu coupe. Widzialem niedawno Mesia w budzie sedanowej z bezramkowymi drzwiami, a dzisiaj czytam o passacie:

 

Wprawdzie samo określenie czterodrzwiowe coupe brzmi dziwacznie, ale nadwozie, zwłaszcza w swojej tylnej części, zyskało sporo na urodzie. Patrząc od strony kufra można doszukać się kilki zapożyczeń chociażby z porsche, jaguara czy BMW. W oczy rzucają się drzwi pozbawione ramek, mocno opadająca linia dachu i agresywny podwójny wydech.

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... ty,1142706

 

No tak, w koncu sedany wspomnianych marek zawsze mialy bezramkowe drzwi :mrgreen:

 

Tak sie postanowilem uzewnetrznic, bo nie moge przebolec tych ramek w imprezie... mam nadzieje, ze nie tylko ja. Ciekawe, czy Subaru w nastepnej generacji imprezy powroci do starych praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka przewage technologicnza maja drzwi bez ramek? mi osobiscie one zwisaja. przynajmniej nie bedzie gwizdac jak w Gorach Skalistych przy wyzszych predkosciach.

 

Nic nie pisalem o przewadze technologicznej - wyraznie zaznaczylem, ze to gadzet. Ale spojrzenia postronnych, kiedy w kombiaku czy sedanie otwieraja sie bezramkowe drzwi - bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bez ramek są zajebiste, oryginalne, genialne, estetyczne itd.

No pewnie, że tak :!: :mrgreen:

I często powodują chwilowy wytrzeszcz oczu :shock: - a jeżeli są to oczy niewieście, to czy też Ci wtedy to "zwisa" Foreks :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza prawie jak shooting brake

chyba Mati już ją wrzucał, fajna, ale

Obecne Legacy albo Outback wyglądałyby niesamowicie.

dokładnie to samo miałem napisać :lol: zobaczymy czy ktoś będzie miał odwagę zmierzyć się z takim projektem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka przewage technologicnza maja drzwi bez ramek? mi osobiscie one zwisaja. przynajmniej nie bedzie gwizdac jak w Gorach Skalistych przy wyzszych predkosciach.

Ostatnio sie przydaly, jak Fido wpadl w koleine i nie mogl do konca otworzyc drzwi. Jakby mial ramki, to do srodka ciezko byloby sie dostac :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 12:31 pm ]

Zauważcie, że jak już wszyscy tak jak VW wprowadzą drzwi bez ramek a Subaru pozostanie jedyną firmą, która je produkuje to znów będzie oryginalne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To tak, jak z rozmiarami SUVa - wszystkie marki swoje SUVy miniaturyzuja, tylko Subaru SUVa robi wiekszego od klasy wyzszej (Tribeci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka przewage technologicnza maja drzwi bez ramek?

 

Mają przewagę KLIMATYCZNĄ 8).

 

A w praktyce się to też bardzo sprawdza - impreza to bardzo kompaktowy wóz i gdyby nie drzwi bez ramek, w życiu nie wpakowałbym do wozu rzeczy, które nim przewiozłem dzięki temu, że otworzyłem drzwi na oścież i opuściłem szybę 8). W hatchbacku sprawa jest inna - tam można... yyy... ładować od tyłu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen C6 czy jak mu tam też nie ma ramek

 

Dla mnie przewaga drzwi bez ramek jest taka że jakoś nie mam przy tym rozwiązaniu problemów z wysiadaniem, a w samochodach z ramkami, nagle jeszcze jest jakaś ramka i strzelam się w łeb o nią, już parę razy tak miałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za nagła zmiana frontu. Ciekaw jestem, czym spowodowana...?

jak sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma :cool: masz przeciez tak samo :mrgreen:

nagle jeszcze jest jakaś ramka i strzelam się w łeb o nią

rozumiem, ze wiekszosc gamoni tu musi opuscic calkowicie okna, zeby wysiasc ze swojego bolidu. ale z Was niewygimnastykowane trutnie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...