Skocz do zawartości

Problem z podświetleniem zegarów w Legacy 2.2 89r.


3eM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam

 

Niedawno podłączałem tylni głośnik i miałem z tym trochę problemów bo nie wiedziałem który kabel od czego ale się w końcu udało ale po tym wszystkim zauważyłem że nie działa mi podświetlenie zegarów. Przełączam przy kierownicy moc świecenia zegarów ale nic, nie świeci. Zauważyłem wczoraj że jak stykam 2 kabelki to tablica się podświetla ale jest to podświetlenie na stałe a co dziwne to jest to że przy zwarciu które dokonują te kabelki zegary zaczynają świecić a godzina w zegarku przygasa ale tak jak mówiłem jest to podświetlenie stałe czyli nie można włączać i wyłączać tego. Pomóżcie bo już nie mam pomysłu co jest nie tak, rozebrałem plastiki by dostać się do kabli bo myślałem że coś się odłączyło ale nic niezwykłego nie widzę. Za wszelką pomoc wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze mi powiesz że jasność się reguluje przyciskami od głośności? :lol: ale dobra tak na poważnie to ktoś wie?

 

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 5:34 pm ]

Czy nikt nie jest w stanie pomóc? Dzisiaj zorientowałem się jeszcze że przy włączaniu świateł robi się chyba jakieś zwarcie bo mi zegarek przygasa. Problemy z elektroniką to dla mnie najgorsze co może być :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...