Skocz do zawartości

Legacy z USA - warto?


Gość joohn

Rekomendowane odpowiedzi

W Europie radia stroją co 0.1 ?? Mój OBK stroi co 0.05 MHz...
mozesz sluchac 94,1 Mhz, ale nie mozesz 94,0 Mhz

no właśnie - rock radio nie mówi.

 

US spec jest lepiej zmontowany od EU ??

nie wiem ale u mnie nic nie skrzypi - chyba że chodzi o "montaż w bródkę" :mrgreen:

 

z ciekawości obejrzę jakiegoś US

jur łelkom w wolnej (Twojej i mojej) chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, To jak mój OBK przypłynie, to dam znać ;]

 

Wiedziałem! Wiedziałem, że OBKi pływajo! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, Mój OBK ani Legaś nie są US-speci. RDS jest, wyświetla co trzeba.

 

W Passacie US-spec RDS nie ma.

 

OK, mea culpa, pisałeś kiedyś, że masz jakoś dziwnie jednostki spalania podawane, ale tak jak mówisz w USA o RDSie najwyraźniej nie słyszano. :sad:

 

 

Teraz załapałem o co z tym 'li' chodziło

 

Się Harvester nie martwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałeś kiedyś, że masz jakoś dziwnie jednostki spalania podawane
Zgadza się.

 

ale tak jak mówisz w USA o RDSie najwyraźniej nie słyszano. :sad:
Tam o bardzo dużo rzeczach nie słyszeli :P

 

Się Harvester nie martwi. :)
Harvester się nigdy nie martwi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a o co chodzi z nową homologacją, która ma obowiązywać już ponoć niedługo?

w sensie, że auta ze stanów trzeba będzie za dużą kasę homologować, tylko w wawie, koszt do nawet 15000pln - tak dzisiaj słyszałem od kogos kto tez nie do końca był zorientowany więcy pytam z ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu trafiły do nas na serwis w celu oględzin dwa Legacy Outback 2.5 produkcja 2007 (18 tyś mil), przywiezione na lewetach, import własny ze stanów. Samochody były odszykowane do sprzedaży (delikatne poprawki lakiernicze). Klient za zadatkowane wcześniej samochody zapłacił 92.000,00 złotych brutto/sztuka. Uzyskał u nas informację, że nowy taki model i do tego z silnikiem diesla można było nabyć za kwotę 111.000,00 złotych brutto :!:

Wiecie jaka była reakcja klienta :shock: :shock:

Inny przypadek, kiedy to z komisu (po sąsiedzku) klient ciągnie na lawecie Tribecę, też w celu weryfikacji stanu technicznego. Oczywiście zadatkowana :!: Samochód prosty, niemalowany. Dziwnie zwilgotniałą podłogę miał, no i te kable pod tapicerką... :!: :!: :mrgreen: Okazja :idea: Coś około 140 brutto :mrgreen: Wiecie jaką minę miał klient :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepsze weryfikacje odchodzą u jednego z warszawskich dealerów, młotek (dosłownie) i czujnik do lakieru (takie bazarowe cudeńko na dwa paluszki) to wyposażenie techniczne, a i oczywiście wiedza........

Nic na papierze,

O głupotach opowiadanych przez tych panów nie wspomnę, wstyd takie głupoty wciskać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient za zadatkowane wcześniej samochody zapłacił 92.000,00 złotych brutto/sztuka

To jakis dziwny ten Klient. Za taką kwotę mozna kupić nowego US Spec Outbacka /z chłodnicą oleju :wink: /, ubezpieczyc, wymienic audio, zatankowac kilkanascie razy, kupić opony zimowe, dywaniki...............i otrzymac fakturę VAT na całość.

W przypadku Tribeci 140000 brutto to wersja 7 osobowa Limited z pakietem wielofunkcyjnego ekranu i kamerą cofania. Oczywiscie fabrycznie nowy z przebiegiem równym 0.

 

Nie zmienia to faktu, ze Turbo dyszel to ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis dziwny ten Klient.

Klient jak klient , syn go namowil na ten złoty interes , samochody byly ok. ale informacja o cenach nowego diesla troche go podłamala :wink: To bylo pare miesiecy temu a firma dostarczyla auta tam gdzie chciał...czyli do nas na sprawdzenie. Wygladało na to , ze juz sie nie moze wycofac.

Jezeli chodzi o Tribece to Raju pisze prawde...ona musiała byc zalana , nie wiem gdzie i jak ale pod dywanikami było sporo miejsc niedosuszonych i lekko podrdzewiałe wtyczki wiazki...ale rozne sie trafiaja. Ja nie neguje sprowadzania aut z US , zawsze byla grupa osób , która to robila , czy przez koneksje rodzinne , czy tez z oszczednosci nie ma znaczenia to ich sprawa. W salonie jak taka osoba przyjdzie i mówi szczerze , ze ma propozycje z US to OK. cos sie dowie , ale 3/4 udaje , ze chce kupic auto u nas. :razz: ...ale powiem , ze na 90 % wiemy ktory klient przyszedl sprawdzic co ma kupic w US.. :?: ...jakos dosć latwo ich rozpoznac... :wink: Ostatnio slyszałem , że tylko Emiraty i okolice :mrgreen: sa opłacalne a i z transportem dosc szybko a jak ktos chce żeby jeszcze szybciej to podobno da sie jakos przebic przez Turcje na kolach..... :mrgreen: Podobno...... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Witam.

Pozwólcie, że się podepnę do tego wątku.

Jest sporo aut już sprowadzonych z US i nawet zarejestrowanych w Polsce. Co o nich sądzicie? Mam na myśli przede wszystkim właśnie Legacy i Outbacka. Auta rocznik 2015-2018. Ceny chyba przestępne jak na moje laickie oko. Czy gdzieś tu jest haczyk? Ja wiem że za oceanem te auta są tańsze jako nowe niż w EU. Czy warto się tymi samochodami interesować?

Np. podoba mi się wersja Legacy 3.6R .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zavi77 napisał:

90% rozjechał 18 kolowiec, pozostałe 9% miały zwykłe zderzenie z innym SUVem (chyba że Kanadyjczyk to z łosiem) 

 

 Jak każdy samochód - trzeba sprawdzić przed zakupem. 

 Miałem kolejno 2 OBKi z US i jednego z Kanady (patrz w sygnaturce, oliwkowy, srebrny i granatowy). Żaden nie zaliczył 18-kołowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jakbym mia kogoś w Kanadzie to szukałbym Legacy 3,6 . Super fajne kompletne auto i wolnossące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...