Skocz do zawartości

Ile jest Pań na forum ?


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to sie troche boje takich testów, bo to sie może straszno tragedio skończyć. Ja już takie dwie tragedie własnom skórom przyżyłem, znaczy sie te dzieci co żem je własno portmonetko wykarmił. Ludzie! zastanówcie sie znim pomyślicie o ty proklamacji w celu zachwycenia gatunku. To so takie koszty że niejedyn by sie zaszczelił gdyby mu jeszcze ktoś kciał na to "klamke" porzyczyć. Moje to sie chowały w takich czasach gdzie w sklepie mensnym to z miens była ino ekspedientka. Koleżanka mażonka to ganiała po tyk Pewxach i dzieci to Homanno karmiła za cienszki piniondz i mówiła że po tym bedo mondżejsze. I tak se na nich pacze i myśle że musiała być ciut przterminowana abo przereklamowana. A z to odzieżo i obówiem to one musiały miać na podwórkó jako maszyne do mielenia tyk tekstyliów, bo to przy normalny eksploatacji sie tak szybko nie dże. A najdoższe to już jes to darmowe wykształcenie. Nie bede mówił o historii ino o terażnejszarości. To se ludzie policzcie ten różaniec do matematyki, ten chabit do gimnastyki, to "encyklike Britanike" co by dziecko miało szczego sie to wiedzo zakrztusić. A tych składków nawymyślajo, a to na trjóce klasowo, a to na kuriatorium, a to cza episkopat do przezroczy kupić, a to portret prezydent ............................................Watykanu, bo tego naszego to se podobno naród niesłusznie wybrał, A to ambone do sali biologiczny. A świętów państwowych tela i na każde ściepa. Bo to tak 1 września - Matki Boski od Ekierki i świencenie kredek, potem jes dzień Ciała Peła....Pega........ duchowieństwa. Potym ksiondz od WF ma imieniny i przychodzi z żono i dziećmi. Cza ugościć. A poziom w ty szkole taki że moje to bioro rekolekcje z angielskiego. A biskup od matematyki to ich uczy dodawać. Chodzi z taco po klasie a one mu dodajo i codzień muszo mieć nowe "pomoce naukowe" bo tamte sie szybko zużywajo. A z biologii to ich takich gupot uczo, że tyk czterech apsolwentów co poszło do policji i znaleźli te dzieci w ty kapuście - co to tera taka afera - to one były ino ździwione że to w kiszonej, bo w szkole ich uczyli że w świeży sie dzieci znajdywuje. To jak jeszcze dziecek po ty szkole pudzie na lewo, to szczęście, a jak se wybierze Prawo to cie z torbyma puści jak nic i jeszcze bedziesz w domu miał prokuriature krajowo ........mać. To lepi sie zawczasu karnistracji poddać.

 

Siwy co go życie doświadczyło ......w morde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azazelu, ja tez dzieci planowalem. Corka moja na ten przyklad splodzona zostala w willi fortunka w zakopanem na ulicy slowackiego, taka zaolta jest. ta willa. Na dole w pokoju.

 

O.

Ale koszty to sorki. Na sam angielski dwojeczki dzieci puuszcza w tygodni 400pln.

A matematyka bo sie nie uczy, a polski bo nie czyta? a tenis, a kosz, a konie a sranie, bo miekki papier byc musi,. choc wiadomo ze szary stary na kartki co sie workami kupowalo lepszy jest.

A ubranka co WB wwspoominal, a rewia mody w wydaniu dwojeczki dzieciatek na korytarzu?

A komputer ze za wolny i cos tam nie gania?

A na narty?

No kurza twarz. A windusrfing w lecie? A wyslac bydleta do ameryki zeby sie nauczyly po angielsku a wwyslac drani do francji zeby sie nauczyly a placic za te muzea, teatry ksiazki zeby kulture chlonely?

To co? PIES???????

To sa panowie koszta.

Ale powiem krotko, nie ma to jak dzieci, szybcije sie siwieje, ale klawe sa za to czasem jak chamstwa nie uskuteczniaja. A poza tym pamietajta, bez dzieci wszyscy zdechniemy be jeemerytury, wiec sluchac naszego papieza, nie uzywac zabazpieczen, no co z tegoo ze aidsa podlapiecie po drodze, ale co naplodzicie to NASZE w emeryturze.

Czyli KOWBOJE DO DZIELA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dylemat, bo niespodziewane zwiększenie ilości członków rodziny o blixnięta mogłoby doprowadzic mnie do konieczności upłynnienia srodków zainwestowanych w samochów marki Subaru. A jak dziecko traktuje !!

Żeby się jeszcze dało jakoś ilość zabezpieczyć !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dear Mr Arno !

 

Młode istotnie kosztują duuuuużo !

Ale przynajmniej w zakresie języka anglosasów mam lepsze (finansowo) doświadczenie. Młodzież uczęszcza do British Council, gdzie koszt jest jak najbardziej do zaakceptowania. Jedyny problem to to, że w międzyczasie próbuje poprawiać moją angielszczyznę - no ale brak szacunku dla wieku podeszłego to dziś "normalka" :wink:

A Pies też kosztuje. Bo to i żarcie jakieś specjalne, a to do weterynarza trzeba ... dość że na nartach nie jeździ .

 

pzdr. i zdrowej kondycji finansowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maryja Józef,W Briitish Counciil??? To te bidulki beda mówiły z akcentem straszliwym, brytyjskim, nie amerynanskim???????? Zal mi juz ich na wsteppie. No coz, bywa. Nie dac sie poprawiac. W jezyku liczy sie jedynie umkiejetnosc komunikacji a nie poprawnosc gramatyczno wymowna. Jak rozumieja, pozwalaja interesy na $2balony rocznie wykonywac, albo 10, to nie ma problemu, tak?

 

Pies i na nartach nie jezdzi? Dziwne. Cholera, moj by chcial, ale nie daje. Canoe za to pływa.

A tego wteryniarza niech se pies ze łba wybije. W końcu pies nieszczepiony lepszym obrońcą, bo skuteczniejszym, co prawda skuteczność w czasie minimalnie rozproszona, ale za to 100% umieralności się wykazuje. A żarcie? Niech małżonka gotuje dla jeszcze jednego, ale bez zupy.Taniej wyjdzie na pewno. I zadnych klolorowych smyczy, czesania, fryzjerów. Raz do roku do gołej skóry i po kłopocie.

A ja myślałem, że w Krakowie wiadomo jak się piniążki liczy. Co prawda mój ojciec z Krakowa, i jakoś niezbyt liczy. Widać czasy się zmieniają.

 

Niech wam służby celne lekkimi będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dialekt, a variant. Tak jak folksfagen Warjant był wspanialy tak?

 

Wyzszosc polega na tym, ze mowia tak komboje a nie pastuchy spod londynskiej wsi. Ze mowia tak astronauci a nie kolonisci z Indii ( Black Hole of Calcutta). Ze mowia tak faceci w filmie STING, CHINATOWN a nie w Och, Jaki Pan Szalony. No dobra, w Chinatown jeden odgrodnik mowil z akcentem japonskim. Ze woda nie dobra dla trawy ( ale mowil GLASS, bo japonce nie rozrozniaja miedzy R a L) - bo słona była.

Bo mowi z tym akcentem KLYNT ISTŁUT, Dżon Łejn, DŻAK NIKOLSYN ( this is daddy! ), ze mowila z nim Nurse Hachet, tfu Ratchett.

No i z tym akcentem mowi Pamela i Jody Foster. Anna Nicole Smith, Jaoquin Phoenix,

Wszyscy profesorowie w University of Wyoming ( filia Wołomina) w Laramie. www.uwyo.edu

Mówią z tym akcentem wszyscy bez wyjątku straznicy parku krajobrazowego Bryce Canyon.

A nie kustosze zamku po Ivanhoe ( zreszta on był Templariuszem - prosze zwrocic uwage na fakt , ze Roger Moore, ktore grał Ivanhoe, grał potem Simona Templera ( templariiusza) - to jest do dzis siegajacy spisek z wczesnego sredniowiecza) - oni, ci kustosze, wala zreszta po szkocku raczej.

I rest my case, man.

No a Dustin Hoffman, Scorsese, lece filmem bo najbardziej znani.

Powiedzmy, ze akcent Bostonski nieco sie wymyka z naszy klasyfikacji.

No i mamy piekne akcenty poludniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie jest tak źle.

W British etc. ucza angielskiego, a nie angielskiego angielskiego.

Podobno dlatego, że uczniowie nie mieli ochoty nabierać klusek w gęby przed lekcjami.

Ja tam nie wiem, jak jest z amerykańskim angielskim. Na Manhattanie mówili inaczej niz Brooklynie czy Bronxie. Nie mówię już o Florydzie, bo to znowu insza inszość. I o kolorze skóry, który też zdaje sie mieć wpływ na wymowę.

Co do psa, to karmę mieć musi, bo jakieś witaminy i inne duperele podobno potrzebne. A ponadto piesek francuski, to i wybredny.

Ale na nartach nie jeździ - w łapki zimno.

I nawet podstawowej funkcji nie spełnia - pomimo metrykalnego imienia Fax nigdy jeszcze żadnego dokumentu papierowego nie przyjął, a i do internetu z nim nijak. A właściwie to dopływ dokumentów raczej wręcz uniemożliwia - listonosz na posesję ani się waży wejść.

I jedyne co pozytywne, to że nawet jak sie bateria wyczerpie w dzwonku, to psisko da znać. Chyba że śpi. Ale spanie nie zajmuje mu więcej, niż 20 godzin na dobę, więc czasem funkcjonuje :wink:

 

W skrócie:

BC - polecam.

Narty - nie (Lepiej Outbackiem - cieplej, no i można i z górki i pod górkę)

 

 

pzdr.

 

PS. Dane techniczne Faxa sa dostępne w wątku pies dyrekcyjny (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji mój pies powinen nazywać się Niszczarka (choć jest płci męskiej). Jego ulubionym zajęciem jest darcie kartek i karteczek na drobne kawałki. Kiedyś tak zutylizował 20 zł leżące na szafce w oczekiwaniu na dostarczyciela pizzy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji mój pies powinen nazywać się Niszczarka (choć jest płci męskiej). Jego ulubionym zajęciem jest darcie kartek i karteczek na drobne kawałki. Kiedyś tak zutylizował 20 zł leżące na szafce w oczekiwaniu na dostarczyciela pizzy :shock:

 

no to drogo cie ta pizza wyniosla ale przynajmniej pies tez pojadl :lol::lol: .............

 

pzdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cosik nam sie wontek (to takie spolszczone : precz z technikom) zestarzał, jak nie przymierzając afera Rywina.

i nowe forumowiczki juz całkiem nie wiedzą, gdzie sie zameldować mają.

To podpowiadam :

Tutaj

Wpisujcie się Panie, bo to taki spis powszechny, cobyśmy wiedzieli, ile przedstawicielek płci najpiękniejszej te skromne progi odwiedza (cholera, jak temat zacząłem odkurzać, to mi sie na klawiaturze osadził i literki trudno rozpoznać; pa ide czyścić !)

 

 

korsarus pedantus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Cosik nam sie wontek (to takie spolszczone : precz z technikom) zestarzał, jak nie przymierzając afera Rywina.

i nowe forumowiczki juz całkiem nie wiedzą, gdzie sie zameldować mają.

To podpowiadam :

Tutaj

Wpisujcie się Panie, bo to taki spis powszechny, cobyśmy wiedzieli, ile przedstawicielek płci najpiękniejszej te skromne progi odwiedza (cholera, jak temat zacząłem odkurzać, to mi sie na klawiaturze osadził i literki trudno rozpoznać; pa ide czyścić !)

 

 

korsarus pedantus

 

 

Ciekawe ile teraz mamy forumowiczek??? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...