Skocz do zawartości

Ile jest Pań na forum ?


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

a co do płci szacownego Wldka proponuję by grono forumowiczek ustaliło to na tajnym spotkaniu klubu naszego..

 

No i takie testy to ja lubie. Proponywuje przy tem dobro muzyczke i jakieś chemikalia co by weselej było, a nie takie testy co to pokazujo w innem temacie, jakieś bochomazy na papierze milimetrowym, a prawie wszyskie udajo że widzo o co chodzi.

 

To kiedy te testy ??????????

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko sie zorientujesz. Kat flirciarski jest po prawej, kat dla mmm "zaawansowanych" flirciarzy po lewej. Kat dla anonimowych alkoholikow eeee milosnikow chemikalii tam za rogiem, przewodniczacym Towariszcz Waldiemar B., kat dla zapalonych tuningowcow i znawcow techniki, kurcze nie pamietam ( :twisted: ), aaaa za tamtym rogiem. Tron Dyrekcji oczywiscie na koncu tego stolu w najbardziej oswietlonym miejscu podrodku sali ( :wink: ), po bokach krzesla moderatorow Flippera i Azraela (ten pierwszy taki wazniejszy, bez obrazy :P ), do ktorych w razie klopotow powinnas sie zglaszac.

 

Opowiadanie bzdur niedozwolone. Ponizanie forumowiczow niedozwolone. Bycie ponurym niedozwolone. Ponizanie Subaru NIEDOZWOLONE ( :wink: ).

 

Dozwolone:

-picie (napojow bezalkoholowych);

-gadanie o Subaru;

-marzenie o Subaru;

-gadanie nie tylko o Subaru;

-pisanie postow;

-gadanie za pomoca postow;

eeeech i wiele wiele wiecej

 

jak widzisz ma sie wiecej przywileji niz zakazow, tak wiec milego i dlugieeeego pobytu zycze na lachmanach naszego forum! :D

 

Entré,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Forumowicze, nie wtryniałem sie w temat bo myślałem że wiecie dlaczego Pań jes mało i sie nie specjalnie udzielajo. Widze że nik głośno nie kce sie wypowiedzieć, no to bede nudził, dla jasności w podpunktach :

 

1. Kobity na motoryzacji sie znajo tak jak ja........czyli niezbendne minimum. Wie do czego jes to okrągłe przed niom, wie do czego so pedała i gówno jo to obchdzi czemu so pod butami a nie pod rękami.

Wie że gałenzie na przednim oknie rozmazujo komary i wie do czego jes prencik z glutem pod prawom renkom. Do naprawy koła ( tego z gumom co auto na niem stoi ) jes telefon komórkowy.

 

2. Kobity lubio ze swojem interrozmówco przebywać swojem atrakcyjnem ciałem bezpośrednio. Znaczy sie że chcom mieć gościa na wizji, fonii i lubio se dotknąć, coby wiedzieć czy chop jest osiłek co może jej walnońć, czy mizerota co by mu można kapciem przywalić w ramach gry wstępny. Kontakt bespośredni daje kobicie wyobrażenie czy obcuje z gentelmenen, to taki anglik stary daty co jej miejsca w środku musowej komunikacji ustompi. Ale każden jeden wreszcie ustompi jak ona pół godziny nad niem wisi i temi cyckami mu fryzure burzy. Taki Amglik to na ten przykład przepuszcza jom pierwszom przez drzwi. No ale jak sie piersza ryje to nikt nie bedzie ryzykował bespośredniego kontaktu z futryno. Angol całuje jo w ręke. No ale ona nie wie że on tyko se chce luknąć na zegarek, żeby sie na mecza nie spóżnić.

 

3. Kobity nie lubiejo se łamać o klawiature tyk czipsów co majo do pazurów przytwierdzone, bo to przytwierdzanie to so ogromne koszta i trzeba fatygować artyste co by tego lanszafta na niem namalował.

 

4. Kobita jak sie zjawia na Forumie to zawsze ma interesa a som takie co kcom chopa uszczęśliwić i mu kupić autko na baterie tyko nie wiedzo gdzie kupić. LUDZIE !!! mamy minusowy przyrost naturalny, a kobity uszczenśliwiajo chpów zabawkami. Jak on ma wielkie świento to odtańcowywuje sie w samych stringach taniec godowy, dajmy na to na ryrce od kaloryfera co by goścoa do proklamacji zmusić. a druga historia to wpuść kobitke do sklepu ze sprzentem na baterie to widomo co se kupi i potem chopa do końca życia nie dopuści......tak jak mu obiecała na ślubie. Tyko on nie słuchał dokładnie bo już se wyobrażał te figle w noc poślubno i nie to głowo myślał co powinien.

 

5. Kobita chce menżowi pokazać że są jeszcze inne 'IMPREZY" oprócz tych na których notorycznie morde zalewa i jej koleżanki podszczypuje, a jak sie impreza dostatecznie zorwinie, to nawet kotleta podzczypuje bo chop jak sie odpowiednio zwilży, to jest mu wszystko jedno byle by to było mienso.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldemarze - bardzo kiepska prowokacja... :lol:

Ale zabawna, więc prosimy o więcej. :)

 

Jak se panienka życzy :

 

6. Kobitki na forum nie lubiejo zaglondać, bo chopy od razu so namolne, molestujo wirtualnie, a do odpowiedzi Szanowny Paniom użwajo tela wazeliny że jom chyba nabierajo z prywatny domowy betoniarki ( to jest takie AGD w każdy kuchni ). śliniom sie przy tem niemiłosiernie co powoduje zawilgocenie klawiatury i odcięcie na dłuższom kwile od informacjów świżych ........ chociaż trafiajo sie zbuki.

 

7. Kobity majo taki dynks, że mówio że chco być traktowane na równi z chopami a jak się po niej kto przeleci jak po łyse kobyle, czyli normalnie jak po chopie, to ona sie obraża. To wreście chco tego gównouprawnienia czy nie kco ???? Wiem że kco, bo moje pracownice też kco zarabiać jak chłopy, ale po tych se moge pojeżdzić, a one w ryk....... no to nie moge im ty podwyżki dać, bo nie lubie jak kto mo wiecznie mokro gembe bez wzglendu ile zarabia.

 

CDN w terminie o którem powiadomie przez megafon.

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do płci szacownego Wldka proponuję by grono forumowiczek ustaliło to na tajnym spotkaniu klubu naszego..

 

Hmmm znaczy to będą badania grupowe.

Znaczy co kajdanki i pejcze wystarczą jako bilet wstępu?

Tyle forumowiczek i jeden Waldemar ?!? Szkoda coby sie tak gniotły na kupie, znaczy na Panu Waldemarze, znaczy ... ( no co napisze to gorzej - dam juz spokój )

 

Ja tylko niose pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny JOY-u, z to kupo to masz świento racje, bo czowiek jak stary to słaby jak gówno. Ja sie na testa grupowe moge pisać ale ino na oddziale intensywny pomocy medyczny i to pod czujnym okiem jaki ładny lekarki, co by paczyła czy mnie sie te spinacce od karakoegrafu nie poodpinali. A co jedno fiki miki cza mnie pod ten rasputinrator podłonczać ........ i pigułka pod jenzyk co by ten miensień chciał jeszcze kwile pochodzić. A tak swojo drogo, to ludzie gadajo że serce "pracuje" a to w mojem przypadku gówno prawda. Ono u mnie nic nie robi tyko boli. Ale to może z ty przyczyny że to ja pracuje. Wracajonc do gównego tematu moi wypowiedzi, to testa planuje indywidualne i to co trzy miesionce, bo musze w tem czasie zregenerowć sie temi chemikaliami ....pysznymi co mie na nogi stawiajo............. a potem z nich zwalajo. I tyko dzienki ty gimnastyce jezdem zdolny do jakiegokolwiek fiki miki. A na testa grupowe zapisze sie w ramach eutanazji, bo to musi być pienkna śmierć.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...