Jump to content

Allegro Power.

Sebastian.R
 Share

Recommended Posts

Jutro w Łodzi startuje Allegro Power.

http://allegropower.pl/go.live.php/PL-H4/atrakcje.html

Imprezka będzie się przemieszczac po kilku miastach w Polsce, dzisiaj miałem okazje zrobic kilka fotek autkom podczas rozładunku :) Ocencie czy warto sie wybrac gdy imreza dotrze do waszego miasta. Autek jest więcej, tyle udało mi sie uchwycic, niestety miałem umówione spotkanie.

spma0046au6.jpg

spma0047hc8.jpg

spma0048bz1.jpg

spma0049ca8.jpg

spma0050jd8.jpg

spma0056wx0.jpg

spma0058wh4.jpg

spma0059uf4.jpg

spma0065lh6.jpg

spma0066bh5.jpg

spma0074jc6.jpg

spma0077go1.jpg

Tylko jedna Impreza na zdjęciu, zapowiada się niezła motoryzacyjna kicha :mrgreen::twisted:

ROTFL :) Moja w dodatku :P I zapewniam Cie ze w sobote jej nie będzie :):)

no a ja się wybrałem :evil:

i jedna wielka lipa z mojego punktu widzenia :evil:

gdyż: :evil:

impreza anonsowana od 11:00 do 21:30 więc kulturalnie po pracy zjadłem obiadek i pojechałem na 18:00, żeby zobaczyć clue :evil:

a tu wszystko pozwijane, ludzie wkurzeni ci co jak ja przyszli na ostatnią część, jeszcze tylko 2 autka nie spakowane :evil:

no i jak tu sie nie wkurzyć? :evil:

no a ja się wybrałem :evil:

i jedna wielka lipa z mojego punktu widzenia :evil:

gdyż: :evil:

impreza anonsowana od 11:00 do 21:30 więc kulturalnie po pracy zjadłem obiadek i pojechałem na 18:00, żeby zobaczyć clue :evil:

a tu wszystko pozwijane, ludzie wkurzeni ci co jak ja przyszli na ostatnią część, jeszcze tylko 2 autka nie spakowane :evil:

no i jak tu sie nie wkurzyć? :evil:

Ładna lipa, właśnie miałem wskakiwać w samochód i też podjechać zobaczyć co tam się dzieje. Ale chyba sobie w takim razie odpuszczę :evil::evil::evil:

no jak pytałem co się dzieje gościa przy barierce to ze steku przekleństw wyłowiłem tylko "już dawno skończyli"

beznadzieja

Witam

Ja byłem okolo 15.00, wtedy tez impreza sie zakonczyła.

Podobno, z powodu wypadku z udziałem motocyklisty, jaki miał miejsce na sąsiednim pasie Piłsudskiego.....ale to info niesprawdzone, wyłowione z tłumu.

"Allegro Power" zamknięte z powodu śmierci ochroniarza

Z powodu nieszczęśliwego wypadku zakończonego śmiercią jednego z pracowników ochrony zamknięta została w Łodzi impreza "Allegro Power".

- Pracownik ochrony potknął się i upadł, uderzając głową w asfalt. Kilkudziesięciominutowa reanimacja zakończyła się niepowodzeniem i śmiercią poszkodowanego. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zamknąć imprezę - powiedział przedstawiciel centrum informacji Allegro.pl Artur Bednarz.

"Allegro Power" to cykl imprez przygotowanych dla miłośników szybkich samochodów i motocykli, podczas których uczestnicy mają okazję m.in. obejrzeć popisy m.in. Leszka Kuzaja i innych kierowców z "Kuzaj Dream Cars", Mistrza Świata w Driftingu Macieja Polowego i motocyklistę Huberta Dylona.

chyba się wyjaśniło

już się nie wkurzam

przykre

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...