Skocz do zawartości

wymiana żarówek


Piotr Banach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...
Godzinę temu, allin napisał:

 

mysle ze przez 6 ostatnich lat zdązył juz wymienic :P

Yjs hahah nie zwróciłem uwagi na date, wydawało mi sie że jest to świezy post :biglol:

Przepraszam za gape ! :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Hawku MY07 ostatnio wymieniałem pozycyjne. Zanim się do tego zabrałem wystraszyły mnie posty o rozbieraniu połowy auta i wyciąganiu reflektorów, zderzaka itd ... aż trafiłem na to: Odepnij aku, wyjmij baterie - bedzie ciasno, ale da się włożyć ręke i po zdjęciu gumowej osłonki z przewodem wykręcić od środka żarówkę. Z drugiej strony jak jest to wykręcić dolot powietrza (mam 2,0R ) i jest dostęp do żarówki. Reszta świateł też do wymiany od środka po odkręceniu takich plastików ala pokrywka od słoika... to było w jakimś filmie na Youtube ;)

Wpisywałem : Subaru Impreza bulb replacement... 

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, AllChemik83 napisał:

Ja w Hawku MY07 ostatnio wymieniałem pozycyjne. Zanim się do tego zabrałem wystraszyły mnie posty o rozbieraniu połowy auta i wyciąganiu reflektorów, zderzaka itd ... aż trafiłem na to: Odepnij aku, wyjmij baterie - bedzie ciasno, ale da się włożyć ręke i po zdjęciu gumowej osłonki z przewodem wykręcić od środka żarówkę. Z drugiej strony jak jest to wykręcić dolot powietrza (mam 2,0R ) i jest dostęp do żarówki. Reszta świateł też do wymiany od środka po odkręceniu takich plastików ala pokrywka od słoika... to było w jakimś filmie na Youtube ;)

Wpisywałem : Subaru Impreza bulb replacement... 

W hawku racja wymiana żarówki pozycyjnej to nie taki duży problem. Nawet bez wyciągania aku da radę ale jest troszkę ciasno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukciosti napisał:

Ja wymieniałem w XT 07. Tylko, że po forka łatwiej się położyć ;)

Wielkich umiejętności techniczno mechanicznych to nie wymaga, ale jedna żarówka była cholernie zapieczona aż się połamała.

 

trzeba zdejmować całą osłonę plastikowa pod silnikiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...