Skocz do zawartości

*** T J S Wakacyjny..Tor KIELCE 23 (środa)......


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie : jeśli chcecie możemy zorganizowac pojezdzawke-trenig TJS w Lipcu w w/w terminach ,które są JESZCZE wolne : 14 pon ,15 wt , 21 pon , 23 śr.

 

Jeżeli macie ochote na pojezdzenie i trenowanie prosze okreslac na który termin najbardziej pasuje ,a wtedy dopasujemy go do najwiekszej frekfencji .

 

To na tyle....Zapraszamy.

 

Zyczę spokojnych i udanych wakacji . I ostroznie na drodze :!: :!: ... :cool: :cool: Paweł. :mrgreen::mrgreen: ..... :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. lepiej na 23 -07.

21 mam kontrolne badania z dzieciakiem...

 

...ja się dostosuję. To tylko dzień urlopu. Też jestem chętny. Za tydzień/dwa mój GT będzie jak nowy i mogę jechać... Dobrze, żeby ktoś wsiadł na prawy, bo znowu może być dzwonik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki....to robimy 23 -go........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tylko bardzo prosze o konkretne podejście do sprawy......

Ja z Waszką postaramy się zrobić fajny trening z połączeniem odcinka leśnego lub...czekamy na "podpowiedzi"...

Mysle,że szybka i techniczna próbe trzeba przed zawodami 4T ........i przed dajszymi edycjami Superoesu-Kielce. :cool: :twisted: :cool: :twisted:

Po wszystkich edycjach TJS i porównaniu wszystkich trasek spróbujemy zrobic zakrętową ale szybką "technika na szybkości"....

Ogólnie Pozdrawiam i miło,że jest szansa na spoko wakacyjne spotkanie. :grin: :lol: :grin: :lol: ........ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jestem tu nowy ogolnie i nie wiem czy znalazlbym miejsce na takim spotkaniu. Jestem zainteresowany i chcialbym sie dowiedziec o cos wiecej. Z kim mam gadac, a moze mam o wszystko pytac tutaj na forum w tym temacie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ... czytam czytam a tu sie nie wiele klaruje co do ceny i wymagań od kierowcy ... ale co mi tam - pisze sie, jeżeli mogę. Domyślam sie ze gdzieś tam w czeluściach tych postów jest jak i gdzie przelać kaskę ... doczytam doczytam ( mam nadzieje ze znajdę ) i sie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA : wstępna :

 

1.FITNES

2.waszka

3.Adam.

4.kofcio

5.Carfit

6.Bryku

7.damianwrx

8.Abt

9.beben_wrc

10.Kuba E9

11.Baksik

12.Zibi GT

 

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 2:12 pm ]

LISTA : wstępna :

 

1.FITNES

2.waszka

3.Adam.

4.kofcio

5.Carfit

6.Bryku

7.damianwrx

8.Abt

9.beben_wrc

10.Kuba E9

11.Baksik

12.Zibi GT

13.Łukasz E9 370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...