Jump to content

Pojeżdżawka Słomczyn 05.07.2008

orzi
 Share

Recommended Posts

No nieee :sad: Nie mogli poczekać do 12 lipca? Na 5 się nie wyrobię z pewnymi tematami a muszę w końcu gdzieś porządnie GTkiem pojeździć :???:

pablonas kupiłes gieteka :shock: :twisted: Rewelacja pisze sie na p-rawy przy najblizszej okazji. Przybył kolejny groźny konkurent na nastepnej słomce. Super :mrgreen:

No nie sądzę :???: Na razie katastrofa. Auto jedzie gdzie chce, a ja jedynie próbuję się jakoś wyratować :mrgreen:

Nie mogę się jeszcze odnaleźć w tym autku. Rozwija moc strasznie gwałtownie powyżej 4 tysięcy, poniżej nie dzieje się nic... tak więc albo mam bieg za wysoki i czeeeeeeekam, albo za niski i idę mega bokiem. Do tego na obecnych oponkach po szutrze autko w ogóle nie ma zamiaru skręcać co dodatkowo utrudnia naukę.

Spodziewałem się dużej różnicy GL -> GT ale kurde nie aż takiej :twisted: Trzeba po prostu potrenować ale na razie nie mam za bardzo gdzie. Słomka byłaby super okazją, niestety jak pisałem wyżej na ten termin raczej nie dam rady :cry:

I zdecydowanie bardziej wąsko... każdy zakręt to zacisk i bandy magnetyczne po obu stronach...

Tak, koniecznie trzeba się tam wybrać :mrgreen::mrgreen:

:wink:

Ale poważnie to chętnie bym tam się udał. Podejrzewam jednak, że na razie będzie kłopot z wjazdem tam :???: