Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 05.07.2008


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

pablonas kupiłes gieteka :shock: :twisted: Rewelacja pisze sie na p-rawy przy najblizszej okazji. Przybył kolejny groźny konkurent na nastepnej słomce. Super :mrgreen:

 

No nie sądzę :???: Na razie katastrofa. Auto jedzie gdzie chce, a ja jedynie próbuję się jakoś wyratować :mrgreen:

Nie mogę się jeszcze odnaleźć w tym autku. Rozwija moc strasznie gwałtownie powyżej 4 tysięcy, poniżej nie dzieje się nic... tak więc albo mam bieg za wysoki i czeeeeeeekam, albo za niski i idę mega bokiem. Do tego na obecnych oponkach po szutrze autko w ogóle nie ma zamiaru skręcać co dodatkowo utrudnia naukę.

Spodziewałem się dużej różnicy GL -> GT ale kurde nie aż takiej :twisted: Trzeba po prostu potrenować ale na razie nie mam za bardzo gdzie. Słomka byłaby super okazją, niestety jak pisałem wyżej na ten termin raczej nie dam rady :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdecydowanie bardziej wąsko... każdy zakręt to zacisk i bandy magnetyczne po obu stronach...

Tak, koniecznie trzeba się tam wybrać :mrgreen::mrgreen:

 

 

:wink:

Ale poważnie to chętnie bym tam się udał. Podejrzewam jednak, że na razie będzie kłopot z wjazdem tam :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...