Skocz do zawartości

Lodówki samochodowe


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Woszkowaty, ta lodówka była ze mną 3 x w Chorwacji, w temp. ok. 25-31 st. całkiem dobrze działała (urlop zawsze we wrześniu). Jak się jej za często nie otwiera to można osiągnąc nawet mniej niż 5 st.  Dla mnie też istotne było, że idealnie na stojąco mieści się pod roletą bagażnika. A swoja drogą to tak sobie myślę, że z tą naprawą to trochę dałem się wpuścić w maliny, gdybym poszukał to na pewno można by było ją naprawić znacznie taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior, a ty przypadkiem nie byłeś na Plejadach w Kielcach, bo tam chyba dostaliśmy lodówki samochodowe  ;)  :P  B) 

Do tej pory ze mną jeździ i działa, tzn piwo po wyjęciu jest zimne :D  :D  :D  a o to przecież w lodówce samochodowej chodzi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woszkowaty, ta lodówka była ze mną 3 x w Chorwacji, w temp. ok. 25-31 st. całkiem dobrze działała (urlop zawsze we wrześniu). Jak się jej za często nie otwiera to można osiągnąc nawet mniej niż 5 st.  Dla mnie też istotne było, że idealnie na stojąco mieści się pod roletą bagażnika. A swoja drogą to tak sobie myślę, że z tą naprawą to trochę dałem się wpuścić w maliny, gdybym poszukał to na pewno można by było ją naprawić znacznie taniej. 

 

Dokładnie o to mi chodzi, nie spodziewam się temperatury poniżej 5 st. :) . Z drugiej strony w domowej lodówce jest temperatura w podobnych okolicach - także w zupełności starczy . Druga rzecz - bardzo pasują wymiary, do Forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

... zeby mozna bylo podlaczyc rowniez do zwyklego domowego gniazdka ...

Kiedyś, parę lat temu, przed wakacyjnym wyjazdem kupiłem w makro jakiegoś "nonejma". Działał przyzwoicie, piwo było zawsze zimne. Na campingu zasilałem z gniazdka 220V przez dokupiony w tymże makro transformator/zasilacz 220 --> 12V. Nie pamiętam ceny, ale nie była zabójcza. :mrgreen:

 

Też kiedys posiadałem podobną była calkiem wydajna i wszystko schłodzone tak jak trzeba  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...