Skocz do zawartości

Przegląd gwarancyjny - alternatywy dla Emil Frey


ukiman

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zrobić przegląd gwarancyjny na 30 000 km ... a tu się okazuje, że u Emila nie ma szans na termin przed 10-tym lipca (!) Masakra ... dlatego pytanie - czy ktoś może robił coś w tzw. "autoryzowanych serwisach partnerskich Subaru" w Krakowie - myślę konkretnie o serwisie Bełtowski na Zakopiańskiej albo Accord w Wieliczce ... i może zasugerować:

 

Opcja A - Jedź bez problemu, w sumie bez różnicy, nic niedobrego nie może Cię spotkać :)

Opcja B - Absolutnie nie! Zaczekaj na Emila.

 

:?:

 

Help ... nie chcę "przekręcić" przebiegu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem u Bełtowskiego, ale znam ludzi z Accorda - wal do nich.

Zresztą przegląd po 30 000 km potrafi zrobić pan Kaziu :wink: i nie rozumiem, czemu szukasz fachowców do wymiany oleju i filtrów???

EDIT: Czasami współczuje uzytkownikom Subaru ile nerwów tracą z błachych powdów.....

Wkrótce niektórzy będą dzwnili do ASO, czy moga zatankować na X stacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, dzięki za pomoc.

 

Co do krytycznej części posta :) ... wiem że masz mnie za lamera, którym w temacie jeżdżenia WRXem oczywiście jestem ... :sad: (Ha! Ale jak powiedziałem przy naszym ostatnim spotkaniu - tak robie i zacząłem jeździć ze szkolenia na szkolenie :!: no cóż staram się, nawet zderzak odrapałem :!: to już coś ... :?: :twisted: )

 

... To jest inna kategoria problemu, niż piszesz z tym tankowaniem (jak dla "blonynki" ... :neutral: ) - ja potrzebuje jeszcze piecząteczkę do gwarancyjki (mam 2,5 turbo, więc jak dobrze wiemy - warto ją mieć :mrgreen: ) ... a pan Kaziu raczej takiej z gwiazdkami nie ma.

Tak więc w tym konkretnym przypadku, niestety nie jesteś dobrym doradcą :cool:

 

... no i nie chodzi tylko o wymianę oleju i filtrów ... przy 30 tysiącach jest trochę więcej do zrobienia - znów ... żeby nie stracić gwarancji.

 

OK? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że masz mnie za lamera,

tak, ale tylko dlatego, że masz forumowy dylemat, w którym ASO zrobić przegląd po 30 kkm :wink: :mrgreen:

Accord to serwis przeniesiony z Dworskiej. Ma największe doświadczenie w Krakowie. Szkoda, że nie pracuje tam już Łukasz C. :wink:

Gdybym uszkodził silnik i miał gwarancję, to napewno zastanawiałbym się podobnie jak Ty. Ale w przypadku błachego przeglądu szukaj miejsca, gdze szybciej i taniej (masz wkońcu gwarancję) zrobią Ci przegląd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, mój dylemat polega na tym, że moje ASO ... które mam pod nosem ... nie ma czasu przez najbliższe 2 tygodnie, a obliczyłem sobie, że coś nie bardzo mi ten przebieg "styknie" ;) W końcu ze szkolenia na szkolenie ... kilometry lecą :mrgreen:

 

Aaa .... o Dworskiej słyszałem - no widzisz, nie wiedziałem, że to to samo ... jutro tam sobie zadzwonię. Pewnie są obłożeni na 3 tygodnie :grin:

 

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 9:30 pm ]

Jeszcze Ci walnąłem "pomagacza" ... żeby nie bylo :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do Sacza do ASO przyjedziesz ?, sa chłopaki naprawdę ok, poza tym moge osobiście dopilnować coby było wszystko TIP TOP :lol: :wink:

No i kawkę dobra wypijemy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...